Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkon fehér pattanás?

Makkon fehér pattanás?

Figyelt kérdés
Nekem olyan van hogy a makkon nem a peremén, hanem kicsit "beljebb" kinőtt egy fehér pattanás, mint a pattanás előtti állapot, de nem fáj nem viszket meg semmi, csak ott van. 2 napja nőtt ki, és közvetlen maszturbáció után jött elő, akkor égett a makkom is eléggé. Azóta mosom naponta sokszor langyos vízzel és most úgy tűnik hogy kisebb lett. Ja és mielőtt HPV-vel gyanúsítotok, nagyon régóta nem volt szexuális kapcsolatom :) Ez szerintem a makk irritációja miatt jött ki. Volt már másnak is?
2018. dec. 28. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihentesd egy kicsit...
2018. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt igen. Én Neogranormonnal kentem és szépen helyrejött.
2018. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez leginkabb ilyen feher szeru nyulvany, de nem a makk peremen, hanem beljebb. Viszont egyaltalan nem novekszik es nem karfiolszeru :) mintha mitesszer lenne vagy nem tudom. Teljesen tunetmentes, semmi panadzt nem okoz.
2018. dec. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!