Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy ha nincs elválas...

Normális hogy ha nincs elválasztó nem bírok piszoárba pisilni?

Figyelt kérdés
Már kisebb korom óta ha wc-re megyek nem tudok piszoárba pisilni, most már pár éve ott ahol van elválasztó simán tudok, csak ahol nincs ott nagyon kell erőlködnöm, és kellemetlenül érzem magam... Más is van így? Ezt hogy lehet leküzdeni? Értelmes válaszokat köszönöm!

2019. jan. 1. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
kinövöd
2019. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele de csak akkor ha a másikba is éppen vizelnek.Tudom az okát is.


Sehogy nem kivédhető legyen elválasztó mindenütt.

2019. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl szégyenlős vagy .Tanuld meg úgy megfogni,hogy más ne lásson rá .
2019. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én alapjában véve tudok piszoárba hugyozni elválasztó fal nélkül is még akkor is ha vannak melettem, de volt már párszor hogy amikor többen is voltak nem akart megindulni. Tehát biztos hogy normális. Az agyat kell átkapcsolni olyankor. Biztos berögződés nálad ez a dolog.

Valahogy tedd túl magad rajta. Meg hát ahol pisoár van, van fülke is. Ha foglalt várd ki a sorod!

2019. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szégyenlős hólyag szindrómaként ismert ez a jelenség.
2019. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is jártam már így ott voltunk ketten elővett brével és egyikünk sem tudott pisilni :'D mondom jó van fas zomat bementem a wc-re és mindjárt tudtunk pisilni azóta én pont leszarom hogy gáz nem gáz bemegyek a wc-be és ott pisilek ez van
2019. jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok és megyek a wc-be, leülök és vizelek.
2019. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális,sokak vannak így.
2019. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is igy volt kisebb koromban. Ugy nottem ki, hogy valami nyilvanos helyen bealltam a piszoarhoz, aminel nem volt elválasztó fal (nem volt ott senki). Konnyeden elkezdtem hugyozni. Aztan 2vel mellem bealltak valaki es elkezdtem licit feszengeni, de oda pillantottam es lattám, hogy o pont leszarja ,hogy mit csinalok es ki tudtam zarni. Azota meg barhol es barmikor tudok hugyozni, ha beallnak mellem, ha szuk a hely.... Sztm kell egy olyan pillanat, amikor ra vagy kenyszeritve arra, hogy ugy pisilj es akkor lehet megtanulod, hogy hogyan zard ki oket.

18F

márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!