Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak ugye nincs...

A barátomnak ugye nincs hererákja?

Figyelt kérdés

Egy műsorban láttam, hogy egy férfinek megnövekedtek a mellei és az orvosa azt mondta, hogy ez hererákra is utalhat. Az én barátomnak is kicsit nagyok a mellei, nem kövér de mégis van kis hegyes cicije.

Az egyik heréjében van egy “spermatokele”, ami állítása szerint 13 éves kora óta ott van. (Most 25 éves). Nincs semmilyen panasza, ejakuláció után mostanában érez húzó érzést azon a tájékon.

Utána olvastam a hereráknak, és kicsit megijedtem mikor láttam, hogy főleg fiatal felnőttek betegsége😞

Állítása szerint nincs semmi baja, mert nem változik a kele (nem nő, viszont évek óta ott van). Nem szokott fájni a dereka sem, csak ez a húzó érzés van. Nagyon meg vagyok ijedve, kérlek mondjátok hogy nem lesz semmi baja! Holnap kérünk az orvoshoz időpontot, de nem akarom elveszíteni őt😞

(Szorongásom van, emiatt is kicsit idegesebb vagyok a kelleténél. Szerintem baj van)



2019. jan. 10. 01:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Remelem nem a googleba irtad be a tuneteit? Mert valoszinu legkozelebb meg sulyosabb betegseget is fog irni. En egyszer dokumentum filmet lattam amiben egy elismert orvos mutatta be hogyan kell a hererakot diagnosztizalni persze nem 100%-ra, a heteben csomo keletkezik ami nem biztos hogy faj de ott van es idorol idore noni kezd aztan persze ha nincs kezelve akkor a rak tobbi tunete is eszlelheto lesz.


Amugy ha 13 eves kora ota ott van az a valami akkor tuti h nem hererak ne beszeld bele a baratodba a hulyeseged majd ha akar elmegy megnezeti. 12 ev alatt mar ha hererakja lenne meghalt volna. Na az meg hogy hegyes a cicije, uristen es elhiszitek hogy az mar hererakra utal? Biztos hizott egy picit vagy kitudja.

Nekem elgorbult 1 szal hajam biztos leukemia, ez ugyan olyan.

2019. jan. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!