Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baratomnak fitymaszukulete...

Baratomnak fitymaszukulete van. Nemakar orvoshoz menni. Hogy vehetnem ot ra? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Eddig nemtunt fel csak furdeskor figyeltem ra fel, mikor nemtudtam neki visszahuzni a bort eppen hogy csak az elejen egy pici bor vissza megy. Nekem volt egy missed ab-om is. Akkoris kertem ot menjunk mind ketten ki vizsgalasra mert szerettuk volna mind ketten a kicsit, es akkor sem akart orvoshoz menni. Lehet fitymaszukulet miatt is missed ab? Milyen komolyabb baja lehet neki ebbol es nekem? Es hogy vehetnem ra az orvosra ot?
2018. máj. 28. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Jó lenne, ha magyarul, mindenki számára érthetően írnál, Kérdező!

Mi az a missed ab?

2018. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a missed ab a vetélés előző


És kérdező, ugye ezt te se gondolod komolyan? Hogy lehetne attól vetélésed, hogy a párodnak fitymaszűkülete van? Annak semmi köze a spermiumok minőségéhez, sem a te biológiai funkcióidhoz.

2018. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező ez férfi dolog,sajnos nagyon keveset értesz hozzá.

Az ő problémája és a tiét,nem összehasonlítási alap.

Te mosod neki,ez aztán a meglepő.

2018. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A közös fürdő ezek szerint ismeretlen fogalom nálad előző profkodó... :D
2018. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a fitymaszűkület sok probléma eredője...kedves kérdező, azonnal vidd el a pasid, mert ez nem játék..


nem sorolom mi baja lehet ha kínlódik..neked sem jó, neki meg pláne. A szex meg úgy szar, ahogy van..


a gúglin keress egy urológus teamot, ott kérdezz rá, illetve menj el az Üllői úti egyetemi oktató klinikára, ott az urológán egy fiatal rezidens kisasszony kézbeveszi az ügyet

az enyém kézbevette, és megoldotta. Baromira értette a szakmát(illetve ott mindenki érti)

2018. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak privátba lehet oda menni ahova az ember szeretne,de az erősen fizetős. Normál esetben meg ahova területileg tartozik. Ez nem kivánság műsor .
2018. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak olvastam valahol hogy a bor alatt felgyulemlett bakterium is okozhat bajt mert ugye ott nemlehet tisztitani mert nemlehet hatra huzni a bort. es lassaban er el igy a spermium is ha terhes szeretnek lenni.. Megprobalom vele megbeszelni meg az orvost hatha beadja a derekat. Koszi a valaszokat
2018. máj. 28. 20:54
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem fogja.

Azért nem, mert férfi és írod is, hogy nem akar, akkor márpedig vagy megszoksz, vagy megszöksz. Vagy a sarkadra állsz és nyomás alá helyezed, más mód nincs. Neki kell akarnia a változást, nem neked, Kérdező!

2018. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogyan sexszeltetek eddig ha csak most vetted észre hogy fitymaszűkülete van?Sexsznél nem láttad hogy nem lehet a bőr mozgatni?
2018. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy veheted rá ? Határozottsággal. Jól tudod, a fityma alatt felhalmozódó és nehezen eltávolítható váladék valóban okozhat a női nemiszervben daganatos elváltozást. A megfelelő minőségű szexhez nemcsak a hüvely által termelt "síkosító" kell, hanem a férfi nemiszerv által termelt is, ami fitymaszűkület esetén nehezebben fejti ki hatását, hiszen a fityma külsejét nem váladék-termelő nyálkahártya borítja, hanem elszarusodó száraz laphám. A túlzott szégyellősség nem előnyös.
2018. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!