Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék gyógymódot kapni...

Szeretnék gyógymódot kapni Peyronie kórra! Esetleg az okát?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosi vizsgálat derítette ki, hogy mi a bajod, vagy te gyanakszol erre? A Peyronie kórra nincs sajnos egyértelmű gyógymód, az oka meg valami fertőzés vagy akár genetikai hajlam is lehet. Valamikor akár magától elmúlik, de néha műtétre is sor kerülhet, ez a két véglet. Ha csupán esztétikai problémát jelent és nem zavar a szexben és nem is fáj, akkor nincs nagy gond. Azt javaslom, hogy szedj E-vitamint és próbálj egészségesen élni. Vannak még rá hegesedés esetén injekciós kezelések, gyulladásgátlók, krémek, de majd a doki eldönti mit választ, ez az állapotodtól függ. Amint rosszabbodik valami, irány a doki. Jobbulást.
2019. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 1éve arra ébredtem,hogy fáj! Fölfelé kunkorodik extrém módon,és a fele lett a régi méretének! Már kerülök mindenféle testi kapcsolatot.Természetes gyógymódot szeretnék orvos helyett. Meg sem tudnám mutatni neki!
2019. jan. 13. 07:09
 3/5 Viktória Török válasza:

Nincs termesztés gyógymód. Spontán trauma v genetikai hajlam miatt alakul ki vszin.

Jót tennél magaddal és ff társaiddal ha elmennel orvoshoz.

Készíts otthon fotókat és azt megtudod mutatni. Orvos tud meg ultrahangot készíteni, nem faj. Látott mar ilyen, ne legyél zavarban.

Van vmi pumpa is amivel kitartó munkával kilehet egyenes üzeni.

2019. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van sajnos csak a mütét a megoldás ,de még nem tudtam rászáni magam.Egyébként csak Pesten mütik az orvosom szerint.
2019. febr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ha több is érdekell irj privátot.
2019. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!