Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak nagyon magas a...

A páromnak nagyon magas a láza és hevesen dobog a szíve segítség?

Figyelt kérdés
A párom 20 éves makacs és ritkán beteg ma viszont elkezdett égni a lázban hidegvizben a láb, hideg vizes zokni illetve hideg vizes rongy a homlokara, amelett kaopott 1 pparacetamolt aztan ibuprofent illetve 4bogre forro teat de nem javul felek elaludni valaki adjon tippet sajnos nagyon makacs orvosrol sajnos szo sem lehet foleg hogy angliaban vagyunk es itt az orvosok sajnos a toresemre is paracetamolt ajanlottak laz mero sajnos nincs itthon jelenleg alszik es horkol allitasa szerint nem fazik de en megis feltem:( koszonok minden valaszt! 19/L

2019. jan. 28. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd aludni mindenképpen, a pihenés jót tesz. A lázcsillapító jó, kb. 4 óránként vegyen be egyet. Nem lesz semmi baja, nyugodj meg.
2019. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mégis mennyi a láza? Mert a hideg vizes borogatás, folyadékbevitel, és a lázcsillapító elég kell, hogy legyen. De ne keverd a gyógyszereket. Nem jó ha két különböző gyógyszert kap.

Ha 40 fokos a láza, akkor hívd ki az ügyeletet. Előbb az ügyeletes jön ki, és ha indokoltnak találja akkor ő hív orvost vagy mentőt. Kint élek én is Angliában tudom, hogy megy. De ahogy írod valószínű, hogy ki sem megy csak közli veled, hogy szedjen paracetamolt. De mint írtam ha 40 fokos a láza, ragaszkodj ahhoz, hogy valaki lássa. Kicsit hazudni kell mond, hogy lázgörcse is van. De csak akkor ha tényleg 40 fokos..

2019. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyne kéne már keverni, de ne a lábát hűtsd, attól csak felfázik, a fejét kell, de egy algopyrin-paracetamol vagy ibuprofen-paracetamol, vagy cataflam-algopyrin kombó leviszi a lázát. Vegyél neki káliumot, magnéziumot, adj neki sót és cukrot, sokat veszít ilyenkor. Ezektől jobban lesz hamar.
2019. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a hideg vizes dolog csak akkor hatásos ha a testét is betekered. A homlokára édes kevés a zoknitol meg felfázik. Vagy hűtő fürdő de nem hideg vízben. Amúgy meg nem kell egy kis láztól ennyire pánikolni. Paracetamol nekem sose vált be lázra szóval keress algopirynt az a legjobb.
2019. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet tenni hidegvizes borogatást a csuklójára ás a boka fölé is, segít lehúzni a lázat.
2019. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!