Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek mennyi a tesztoszteron...

Nektek mennyi a tesztoszteron szintetek? Van olyan hogy magas valakinek, de mégis férfiatlan?

Figyelt kérdés
Nekem viszonylag magas, meg a biologialag aktív is magas és elvileg ez a lényeg, hogy ne legyen kötve. De akkor miért vagyok férfiatlan? Értsd stresszes, gyenge csontozatú, fáradt, alacsony libidójú. Pszichés dolog akkor? A szerotonin talán, vagy a kortizol a hibás?
2019. jan. 25. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Szőrzetem is gyenge, meg izmos sem vagyok azt elfelejtettem. Az össz-tesztoszteronom 15%-al több most, mint fél éve (úgy hogy nyáron reggel mérték, most délután éhgyomorra mind 2) lehet hogy még több van bennem, azt kéne kihozni, hogy jól érezzem magam, vagy fejben dől el?
2019. jan. 25. 12:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán túl sokat foglalkozol ezzel a dologgal .

Szinte ki elemzed .

Kiváncsi lennék rá,hányan kérték a házi orvostól,amikor laborba kell menniük,a tesztoszteron szintet is jelölje be .

2019. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stressztől van, ne idegeskedj, és minden menni fog!
2019. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy lehet mérni?
2019. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!