Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Cukorbetegként, mivel vigyem...

L vagyok kérdése:

Cukorbetegként, mivel vigyem fel a cukrot?

Figyelt kérdés
Ha rendes cukrot eszek, vagy normális édességet, akkor nagyon fel megy. Édesítő szeres nápolyal vinném fel, de abból viszont nem tudom az ajánlott fogyasztási mennyiséget.

2019. jan. 30. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, akkor szeretnéd, amikor leesik és nagyon rossz. azt hiszem, egy kifli vége pl. elég szokott lenni hogy kicsit megemelje (és nem durván)
2019. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A megoldás a cukor, megfelelő adagolásban. Ha nagyon felmegy, akkor kisebb adag. Esetleg nem Somogyi hatás viszi fel?
2019. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kávét cukor nélkül iszom, de ilyenkor mindig 1 kávéskanál cukrot rakok bele, és pár falat péksüti használni szokott. Wavel édesítőszeres csokit szoktam mindig a táskámban tartani ilyen esetekre, pár kocka elég belőle, és pár perc múlva jobban vagyok.
2019. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 kifli vége? Mennyi az, 5 g ch?? Az semmi. Ha valakinek leesik a cukra, ennyi nagyon kevés neki.
2019. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!