Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most mit csináojak?

Most mit csináojak?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémam hogy nekem ppp pöttyok vanak a makkom peremén és a tegnap este korbe kentem fogkrémel a makkom peremét ahol vannak ezek a fehér pöttyök , este felkentem és reggel lemostam de nem javult a helyzet sot meg rosszabodot mert kisebb helyeken igy a makkom részén a bört igy lemarta a fogkrém vagy is nem lemarta hanem kisebb foltokba piros mintha latszodna a hús. És nem nagyon szeretnék ezzel orvoshoz menni meggyogyul vajon vagy mit csináljak

2019. febr. 3. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és meg valamilyen fehér anyag van a makkom körül , mikor hátra huzzom a fitymám ilyen fehér anyag van a makkom körül de szerintem ez azert van hogy rákentem a fogkrémet a pöttyokre és ez a feher anyag azokbol a pöttyokbol van
2019. febr. 3. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén honnan szedted ezt a baromságot hogy fogkrémet kenj rá? A ppp nem tűnik el ilyen házi hókuszpókuszolásoktól max ha lézerrel eltávolítja ORVOS.
2019. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én canestennel kenném naponta többször. Vagy bepantennel. Viszont ha 4-5 napig sem javul, irány a bőrgyógyászat.
2019. febr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én most neogranormonal kenem még csak tegnap este használtam , 16 éves vagyok és nem nagyon szeretnék ilyenel orvoshoz menni
2019. febr. 4. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kencéktől nem fog elmúlni.
2019. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lézerrel leszedik 50 korul, nekem fel eve csinaltak meg (19/f)
2019. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Meleg22 válasza:

[link]


A 2. bekezdést ajánlom figyelmedbe..

Teljesen egészséges vagy.. az emberek nagy részének van ilyenje..

A fogkrémes eseted pedig kb 1 héten belül kb elmúlik, egy kis makk bőr hámlást követően(csak a hokizás lesz...fura..)

2019. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!