Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves fiú vagyok es kb 2...

17 éves fiú vagyok es kb 2 hete észrevettem, hogy a heréim nagyon kemények és időnként fajnak is. Tapintásra pedig olyan mintha tobb buborék összenőtt volna (csomót nem érzek rajta) Ötlet hogy mi lehet az?

Figyelt kérdés
Már kertem urológushoz időpontot de március közepére kaptam.Az lenne a kérdésem hogy fordult e már elő valakivel ilyen vagy hasonló és hogy mi volt a teendő?

2019. febr. 3. 20:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál megvizsgált, megvizsgálta ultrahanggal is és azt mondta,hogy semmiféle elváltozást nem észlel(azt mondta lehet valami felfázás szerű volt).Bár szinte minden el is mult kb ahogy a kérdést kiírtam de ettol az orvoshoz elmentem hogy nézze meg.Szoval ha hasonlót észlelsz akkor semmi para de Urológushoz menny el!!! Jo egészséget mindenkinek!😃
2019. márc. 12. 16:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Attol is fajhat ha pl nem szexelsz/maszturbalsz eleget.
2020. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!