Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus prostatitis-ből...

Krónikus prostatitis-ből gyógyult már ki valaki?

Figyelt kérdés
Párom évek óta ebben szenved (mindig más baktériumot tenyésztenek ki nála), már rengeteg orvost felkeresett, sok mindent kipróbált (rengeteg antibiotikum, természetes gyógymódok), de nem tud a betegségtől megszabadulni (emellett mellkasfájdalom, visszatérő torokfájása, IBS-e is van). Babát szeretnénk, de így nem tudom, hogy fog összejönni. Van olyan, akinek sikerült ebből kigyógyulni? Hogyan? Mi segíthet? Előre is köszönöm!

2019. febr. 7. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem még nem...
2019. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, azóta történt valami?

A babaprojekt milyen akadályokba ütközik, merevedés, fertőzés, meddőség?

Én most fogom piszkálni az enyémet, hogy kezdjen el ezzel komolyan foglalkozni..ugyan az. antibiotikumok stb-semmi.

2021. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kovács János Szal. válasza:
Sokat szenvedtem krónikus prostatitis (prosztatagyulladás) miatt, baktériumot sosem sikerült kimutatnia az urológusoknak, pedig többnél is jártam, számos alkalommal. Sokszor visszatért, újra meg újra antibiotikum kúrákra volt szükség (Ciprinol főleg), amit egyszer elkeseredésemben túl is szedtem orvosi javallat nélkül (ezt megbántam nagyon). Kb. 6 év tortúra után "elmúlt", sajnos 1-2 évente visszatér a probléma. Azóta mindig van némi diszkomfort érzésem, talán már sosem lesz olyan, mint a betegség előtt. Közben átléptem az 50. életévemet, lehet, hogy ez is számít. Állítólag a 80 feletti férfiak többségének már problémát okoz a prosztatája.
2023. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!