Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületnél az összes...

Fitymaszűkületnél az összes bőrt el kell távolítani?

Figyelt kérdés
Voltam pár orvosnál és mondták hogy egy kevés bőrt azért hagynának. De innen is más fórumokon is írtak és beszéltem pár fiúval és azt írták hogy azt nem szabad minden bőrt amit csak lehet el kell távolítani...
2019. febr. 19. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez hülyeség! Nekem pl az egész bőr megmaradt, csak máshogy néz picit ki! Bár ha privátban íróktól tájékozódsz nem tudok meglepődni azon hogy téves információkkal rendelkezel a témában!
2019. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress még fel egy pár orvost. Lehet vagdosás nélkül is megtudja valamelyik oldalni a problémád ;)
2019. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A világon rengeteg ember van akinek teljesen problémamentes a laza/részleges körülmetélése. Mi több, az éjszakai merevedés se feszíti feleslegesen. Szóval nem hinném, hogy ez akkora probléma lenne, és sose értettem miért favorizálják olyan sokan a teljes, mar­adéktalan körülmetélést.


Ugyanakkor felmerül a kérdés, hogy egyáltalán szükséges-e a műtéti beavatkozás - sokszor anélkül is meg lehet javítani a dolgot.

2019. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Pont hogy arra kellene törekedni hogy minél több megmaradjon a fitymából,a szexben bőven meg van annak a szerepe.Csak súlyos fitymaszűkületnél kell metélni,
2019. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!