Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a fitymámom? Elég...

Mi lehet ez a fitymámom? Elég ijesztő jelenség.

Figyelt kérdés

A makkom felülete elkezdett hámlani! Maszturbáltam szárazon, majd láttam, hogy feljött a bőr egy részén. Megfogtam és úgy le tudtam húzni róla, mint amikor az ember hátán leég a bőr és lehámlik!


Bekrémeztem canestennel, és lemosható volt a felső réteg. Szinte a 99%-ka eltűnt, majd újra bekentem, 2 nap után szép lett. 2-3 hétig nem észleltem a problémát, azt hittem egyszeri alkalom volt, azonban ma újra ez fogadott!

Az egész felülete fehér, megint lemosható volt a nagy része, kenem krémmel, de nincs ötletem mi lehet ez...

Net-en sem láttam ilyet sehol.

Ötlet esetleg?

Érdemes sürgősen orvoshoz menni, komoly dolog is lehet?


Nem vagyok egyáltalán igénytelen, sőt inkább piperkőc és igényes, napi 2x fürdök, alaposan, szóval nem elhanyagoltság!


Köszönöm előre is!


2019. febr. 27. 01:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj, nem viszket, semmi ilyesmi, csak lehámlik az egész felület! Ma sokkal látványosabb volt, ennél is! Sajnos nem fotóztam.
2019. febr. 27. 01:03
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Szárazon nem ajánlott masztizni.

Akkor felsértetted a bőrréteget. 1-2 hétig ne masztizz ne is kenegesd, elmúlik magától. Legközelebb használj síkosítót

2019. febr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nem ezért történt, de köszi azért a választ.
2019. febr. 27. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem szokott hátrahúzva maradni a bőr?
2019. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott sosem
2019. febr. 27. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Valoszinu ez a baj, hogy nem szokott, legyel hatrahuzva!

Higienikusabb.

2019. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Eszedbe ne jusson hátra húzva tartani .A bőr azért van,arra találta ki az alkotó,hogy védje a makkot .Nem kell a természettel szembe menni .
2019. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!