Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A prokaltin szint valóban...

Dávid86 kérdése:

A prokaltin szint valóban befolyásolja hogy ki mennyi orgazmusra képes egymás után?

Figyelt kérdés
Szeretnék egymás után több menetet lenyomni, de 2 után már képtelenség. Úgy hallottam hogy ez a prolaktin szinttel van kapcsolatban hogy ki hányszor képes rá. Az igaz hogy olyan férfiak akiknek alig van vagy nincs ilyen termelése azok kifulladásig nyomják? Endokrinológus segíthet csökkenteni a szintet vagy tanácsokkal ellátni?

2019. febr. 28. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs orvosilag gond a prolaktin-szinteddel, a doki nem fog rá hormonkezelést előírni, hogy te "kifulladásig nyomhasd". Elmehetsz kivizsgálásra, hogy a hormonszintjeid - köztük a prolaktinszinted - rendben vannak-e, de én igazából ilyen kérdésekkel már nem égetném magam a helyedben. Max utánanéznék a neten alaposabban, hogy tényleg befolyásolja-e, illetve ha igen, akkor hogyan tudnál rajta házilag változtatni, pl bizonyos élelmiszerek fogyasztásával / elhagyásával, stb. Vagy különféle technikáknak - biztosan ezekről is írnak a neten, pláne ha tudsz angolul, angolul MINDEN fent van a neten gyakorlatilag -, h hogyan lehet "mégtöbb menetet lenyomni".
2019. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A természet a szexet elsődlegesen az utódnemzés,fajfenntartás miatt találta ki.

Az egyéb irányú élvezkedés nála csak másodrendű dolog .

Ezért az agyban a szexuális központ nagyon vigyáz is arra ,hogy ezt ne lehessen túlzásba vinni .

Az agy már a 3. után blokkolni kezdi ezt a tevékenységet.

Még pedig úgy,hogy leállitja nemi vágyat,ez meg azzal jár ,elmarad a merevedés is .

Mivel a természet nem tudja mi az oka a szexelésnek,illetve csak utódnemzésre van kódolva igy nem engedi hogy a spermiumok veszendőbe menjenek .

van úgy hogy nem sikerül a közösűlés gyermek nemzésnél,és következő napon ismételni kell,legyen hozzá akkor is

bőven érett spermium is .

Mindenünket az agyunk irányit.E téren nem fogod átverni,ahhoz kevés vagy.

Szexualitás témájú könyvekben mindez le van írva .

2019. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, köszönöm a válaszokat, azóta jobban utána jártam ennek a dolognak.

Emlékszem 10 évvel ezelőtt (akkor 22 voltam) a legszebb ilyen élményem 6 volt egymás után (magamnak csináltam) és az utolsó 2-nél már nem jött semmi de az élvezet megvolt. Na ezt jó lenne megismételni többször is pl. naponta egyszer :) Az az érdekes hogy a csúcs után 30-60 sec után újra kemény vagyok teljesen, de nehezebb feljutni a "görbe" tetejére.

Olvastam hogy a barátcserje segíthet csökkenteni a prolaktin szintet. DE Ez a növény a nőknél a ciklus problémáira hat hatékonyan. Illetve olvastam hogy a férfiaknál a "kanosságot" (a vágyat) csökkentheti.

Ez igaz akkor is ha teában fogyasztom és csak teszt jelleggel? Tehát nem hosszú ideig? Ha csökkenti a szintet és abbahagyom a teázást akkor visszaáll eredetire?

A dopamin alias boldogsághormon termelődik akár szex akár önkielégítés közben, és a csúcs után ez a termelés abbamarad és jön a lohasztó prolaktin. A koffein növeli a dopamin termelést. Majd megpróbálom egy kevés energiaitallal - nem vagyok a híve, nem is fogyasztok évek óta - hogy a benne lévő koffein növelje a dopamint és ezáltal hátha könnyebb a második meg utána.

Amúgy megjegyzem hogy sok minden pénz (magánrendelés) kérdése. Első ilyen volt a végleges szőrtelenítés. Megjártam több gyantázó szalont, majd IPL, majd utánanéztem a lézernek, de nem vállaltam a kockázatot, és az elektrolízis jelenti a megoldást. Nem olcsó de 100%os az eredmény. A másik ilyen dolog a bőrvilágosítás. Ezzel is megjártam állami dokikat, több fizetős rendelőt, IPL szalonokat, lézeres szépségszalonokat, és mi lett az eredmény? Magándoki. Letettem a pénzt ő meg a megoldást. Tehát megpróbálom a koffeinest, és ha nem használ semmit elmegyek egy magán endokrinológushoz (elvileg ő a hormondoki) és kikérem a barátcserjéről vagy egyéb tablettákról a véleményét.

2019. márc. 2. 00:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Al uxus nincs ingyen, de jól is van ez így. :)
2019. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!