Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha tartósan nem szexel egy...

Ha tartósan nem szexel egy fiatal férfi, akkor a nemi vágy eltűnhet?

Figyelt kérdés
Már évek óta nem szexeltem, párom sincs, és azt veszem észre magamon, hogy egyre kevésbé van nemi vágyam. Mintha eltűnőben lenne.
2019. márc. 25. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán enyhül a vágy, de az ürítési kényszer megmarad, hiszen a mirigyek termelik a váladékot.
2019. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs késztetésed arra se hogy kiverd?
2019. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy most pl. arra sincs. Korábban az volt, hogy napi egyszer mindig nyomtam, és mindig fantáziáltam mellé. Most valahogy azt érzem, hogy megcsömörlöttem, egyszerűen mintha megtanulta volna a testem, hogy nem talál kielégülést a vágy. Amikor felizgulok, az se olyan, mint mondjuk húszéves koromban (most vagyok huszonhat). Nyilván nem segít, hogy nem találok nőt, és nem voltam soha viszonzottan szerelmes. Tehát az a bizonyos 5-7 hónapig tartó "csak te meg én a világ ellen"- hormonbombás rózsaszínködös szerelem és a vele járó sok és rendszeres szex, ami eljön általában a fiatalok életében, nekem abszolút kimaradt. Most meg kezdem úgy érezni, mintha már a szaporító szervrendszerem is beletörődne ebbe.
2019. márc. 25. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a szaporitó szerveddel van a gond,hanem az agyban a szexuális központtal .Vagy talán azzal sem,csak az agyad nem érik kellő szexuális ingerek,erről meg te magad tehetsz.
2019. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jahm. Akkor elkezdek didibárba meg prostihoz járni, azzal nyilván megoldódik :)
2019. márc. 25. 18:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is értem ezt a hozzáállást, hogy én magam tehetek róla. Mintha csak úgy rajtam múlna, hogy szexelek-e, vagy nem. Szted az én döntésem, ha nem áll egy lány kötélnek? Múltkor egy csaj pl. felhívott magához, amire igent mondtam, aztán estére lemondta, majd másnap is lemondta. Nem tudok ilyenekkel mit kezdeni.
2019. márc. 25. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyennek sok háttér oka lehet. Lelki dolgok.


Ne félj, vissza fog jönni, amikor szükség lesz rá.

2019. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha ez így van, akkor ugyan miért mennek az emberek orvoshoz merevedési gondokkal, libidóproblémákkal?
2019. ápr. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!