Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » (17F) Most akkor magas a...

(17F) Most akkor magas a tesztoszteronom vagy nem?

Figyelt kérdés

Mennyire függ össze a tesztoszteronszint a szornovekedessel? Mert nemhiszem h sokan vannak így ahogy én... A lábam (vádli, comb) nagyon szőrös, viszont a kezemen meg elég gyér a többiekehez képest. 17 éves vagyok 183cm. Bajszom az olyan hogy utoljara 4 hónapja borotválkoztam(és ezido alatt ugyanolyanra nőtt vissza mint előtte, tehát pár pihes szal, ami közelről vehető csak észre.

Szerintem későn érő vagyok, de ezt nem tudom minek betudni h a lábam nagyon szőrös, a kezem meg szinte alig.


Láb : [link]


Kéz : [link]



2019. márc. 27. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

nincs ezzel gond sztem, na meg nem csak tesztoszteron kérdése ez.

de a lábad teljesen jó, a karod talán az átlagnál szőrtelenebb, de ez semmit nem jelent, hát igazából még 1-1,5 év kérdése, és akkor eldől h tényleg későn érés volt-e avagy az átlagnál kevésbé vagy-e szőrös típus.

ismertem olyan srácot, aki huszonévesen se volt az arcán egyáltalán szőrös, de máshol igen (pl havi 1x is csak éppen alig kellett borotválkoznia).

érdemes majd hormonoökat nézni, de sztem bele nyúlni felesleges, csak felborítja a háztartásod. vagy neked gondod van ezzel?

2019. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!