Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem enyhe fitymaszükület...

Szerintem enyhe fitymaszükületem van, ezt házi "tornáztatással" meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Szóval lehúzni le tudom a fitymát, viszont amikor teljesen erektált akkor nem megy vissza, vagy legalábbis "erőltetni" kell. Vagy "félúton" megakad, és a mögötte lévő bőr megy tovább. Voltam már orvosnal, és azt mondta, h minden rendben van szerinte, ne aggodjak. Azonban, a fitymának nem úgy kellene "müködnie", h gond nélkül mozog fel és le a fejen? Am a péniszemet nem szoritja el, és a fej mögé lehet húzni gond nélkül.
2019. ápr. 7. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor eddzed szappanos langyos vízban. Ha két hét múlva sem tágul ki , akkor orvos. Vagy úgy maradsz.
2019. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

A szappantól kiszárad, kirepedezik! Házi módszerrel nem lehet sajnos ezt megoldani, hiába húzogatod! Idővel vissza fog szűkülni.


Mielőtt ilyenekre vetemednél, előtte egy kicsit tájékozódj hasznos emberektől! Amielőtt meg oldottuk az enyémet (nem körülmetéléssel), addig én is sokáig azt hittem meg lehet oldani bizonyos esetekben, aztán aki nekem segített ő részletesen és nem ilyen "hallottam, tudom, olvastam" hülyeségekkel, hanem valódi tényekkel alátámasztva magyarázta el teljesen érthetően miért nem oldható meg mindenféle internetes házi csodapraktikával! Szerintem az internetes fórumok helyett sokkal jobban járnál, ha ilyen illetőt (fitymaszűkületi tanácsadót) kérdeznél, férfiasságod neked is csak egy van! Ne akard szakavatatlan okoskodók által elcseszetni!

2019. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az én fitymaszűkületem elég drámai hangulatba vitt két és fél hónapon keresztül. Jónéhány keresgélés után végül a körömvirágkrémet találtam a legegyszerűbb és leghatékonyabb eszköznek.

Az történt, hogy egy óvatlan, italozós hangulatú hosszasabb idejű húzigálás után felsértettem, s másnapra megdagadt illetve kisebzett. Hetekig csípett s egyre szűkebb s szűkebb lett. Hagytam egy ideig javulgatni, de 3-4 hét múlva, amikor próbáltam ismét hátrahúzni, újból felszakadt, s másnapra megint összeszűkült egészen.

Innen jött a körömvirágkrémes kezelés naponta többször, ameddig jól beitta a bőr s minden seb tartósan összenőtt. Néhány hét után eredményt hozott, míg egy nap ismét egészen hátra tudtam húzni minden felszakadás nélkül.

Türelem, gondoskodás és nem utolsó sorban az óvatosság a titka mindennek...

2019. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak ezzel az az egyetlen probléma, hogy végleg sose fogod tudni magadnak húzogatással megoldani! Sőt, ha kapsz egy candida-fertőzést és újra beszűkül, kezdheted a kigyógyulás után az egészet elölről és utána se lesz tökéletes! Simán csak húzogatni krémekkel kevés!
2019. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem
2019. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igaz. Adódhat bármikor, hogy ismét összeszűkül s kezdődik előlről a macera. Hogyha meg nem vigyáz az ember, akkor fel is szakadhat ismét. Szerencsére gyorsan gyógyul, s néhány nap alatt vissza lehet tornáztatni egy elfogadható helyzetbe.

Most rátértem az aloe vera krémre. Ezzel, úgy tűnik, még sokkal jobb eredményt lehet elérni, tekintve, hogy bőrregeneráló hatású. Szerintem mindez türelem kérdése és a javulásba vetett meggyőződés.

2019. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

4 hónap elteltével, 3 hónapig körömvirág krémmel, a 4-ik hónap folyamán aloe vera krémmel való kezelés után már elég tűrhető az állapot. Nyugalmi és közepesen erekciós állapotban is szépen hátra tudom húzogatni. Nagyon merev állapotban még van amit javítgatni.

Végülis azt tanácsolom mindenkinek, hogy ügyelgessen csak arra, amije van, mert amikor baj kezd lenni, olyankor látja meg igazán annak értékét az ember.

2019. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7 hónap elteltével hálás lehetek azért hogy megúsztam ezt a kalandot ép bőrrel.


Itt található egy tudományos tanácsadás, ha valaki hasonló helyzetbe kerülne:

[link]

2019. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel az oldallal amit a #8-as kommentelő beszúrt az a baj, hogy ez se mindenkinél működik az fitymaszűkület függő, nálam például semmi ilyen nem működött, csak beavatkozás után, hogy ne szűküljön vissza! A rajzok egy része nehezen értelmezhető (már ha értelmezhető), és ahogy nekem meg lett mutatva a fityma nyújtás hogy hogyan kell a gyakorlatban, ezek közt a rajzok között van néhány teljesen hülyeség is.

Maradjunk annyiban hogy látszik is, hogy ez csak egy "wikis" oldal. Nem a legrosszabb, de lehetne jobb is!

Azt tudom csak javasolni hogy jól gondolja át a felelősségét az aki e szerint az oldal tanácsai szerint akarná nyújtani a fitymáját!

2019. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!