Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem lesz baja a fiamnak, ha...

Nem lesz baja a fiamnak, ha heti 50 órát dolgozik?

Figyelt kérdés

Gyorsétteremben Győrben, most pár hónap múlva teszi le a szakmáját, de azt csak azért vállalta el, hogy kapjunk kedvezményeket.. (eléggé meg vagyunk szorulva anyagilag)


Szóval mellette tanul is, 4es az átlaga informatika szakon.


Ráadásul nagyon spórolós, van hogy egész nap zabkását eszik gyümölcsel. Így azt mondta 600ft egy napja. (Két naponta így eszik, már nagyon sovány, de jó passzban van, mert izmos is, de nekem a szívem hasad meg ez miatt)


Nem rég elmondta a terveit, akkor sírtam is..


1évig így akar élni, külön 1 szobás albiba, hogy ne kelljen utánna nekem fizetni semmit. Viszont ő adna pénzt haza, és a közelben már nézett is egy jót (nekem is tetszik jópofa bútorozott)


Azt is mondta, hogy jövő nyáron 1-2 hónapot szünetel, mert szeretne venni egy kutyát, akit rendeden be akar tanítani (kutyasuliba is akarja járatni), ilyenekről még nekem soha nem beszél (hogy kutyát akar), miután elment újra sírtam..


Ráadásul már régóta akar egy régebbi tipusú suzuki terepjárót, mindent tud róla, de azért nem fog ilyet venni, mert abban nem fér el a család... itt már előtte sírtam, de ő nem sírt.


Na mindegy, kicsikét elkanyarodtunk a témától, szóval bírni fogja ezt ő 19 évesen?


2019. ápr. 10. 09:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és ráadásul vérplazmát is jár adni heti 2x. Ami szerintem biztos nrm egészséges.
2019. ápr. 10. 09:14
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Bírni fogja-e, hogy mindenen sírsz? Azt nehezen. Kutya miatt minek szünetel?
2019. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel egyszerűbb lenne ha otthon lakna és hazaadná az albérlet költséget. Anyagi problémák es suzuki terepjáró? Persze-persze.
2019. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos,a szervezetét nem tudja átverni.Majd jöhetnek betegségek,amik megájt parancsolnak .

Mindenki a saját sorsának a kovácsa .

2019. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Te kije vagy a fiadnak, kérdező?
2019. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!