Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A 11 éves fiamnak szőrösödik...

A 11 éves fiamnak szőrösödik a mellkasa mit tegyünk?

Figyelt kérdés

A fiam 11 éves és, nemrég vettem észre hogy a mellkasa közepén egy jó tenyérnyi folton szőrösödik ami jól látható fekete szőr(nem pihe). Mit csináljunk vele, hagyjuk nőni?

De félek hogy ez még túl korai.



2015. júl. 10. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A fiad valószínűleg már serdül és ilyenkor a szőrösödés természetes. Ha nagyon aggódsz, kérdezd meg a háziorvosotokat, de valószínűleg nincs semmi gond!
2015. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamo77db ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj. A kortársai előtt jár a fiú, de ez nem betegség, teendőt nem igényel. Lassan nagyfiú lesz belőle.
2015. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Korán érő a fiato,ennyi az egész,hagyjátok ûgy nyugodtan :)
2015. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ez rendben is van hogy korán érő, de mégis csak most lesz 5-es. A bátyán pedig semmi szőr nincs.
2015. júl. 10. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiatok teljesen egészséges, csak korábban lépett be a serdülőlorba, mint általában. Ezzel semmi gond nincs. Szerintem felesleges a bátyjához hasoblítani, mert ők két külön ember, nem ugyanolyanok.

Az pedig remélem nem fordult meg a fejetekben, hogy közöljétek vele, hogy ez nem normális, mert azzal akár komoly lelki gondokat is okozhattok neki!

2015. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, ő kérdezett rá hogy miért csak neki szőrös a mellkasa a családban. Nemsokára fog menni úszótáborba és szerintetek mennyire fogják emiatt csúfolni?
2015. júl. 10. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy furcsa lesz a számukra, de nem hinném, hogy csúfolják majd éte. Mindenesetre készítsétek fel erre is: ha csúfolják is, akkor ne törődjön velük, nincsen igazuk, mert ez normális.

Sok sikert! :)

2015. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez társaságfüggő. Ha ettől fél, mondd meg neki, hogy ami vele történik, az normális és nem kell szégyellni! Ha valaki ezért cikizné, annak mondja meg, hogy ő már bizony nem kisfiú, szemben azzal, aki ezért piszkálja!
2015. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én bioztos vagyok bent hogy ezt a 11 éves kérdezi .

Nem ő az egyetlen aki felnőtt nevében kérdez,mert különben levennék a kérdését a kora miatt .

Ilyen butát egy felnőtt nem kérdezhet,és nem is kérdez.

Itt meg felülnek ennek a válaszolók .

Ha korai lenne ,akkor ki kellene húzkodni ?

Az eszem áll meg,pár válaszon is .

2015. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Csubakka telefonszáma megvan?
2015. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!