Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számítsak?

Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van amit meg kell majd műteni. Jövőhéten fognak megműteni,addigra kell eldöntenem hogy a metszést választom vagy a körülmetélést. Nagyon sok forrásból látom hogy higénikus a körülmetélés és hogy nagyobb a füstje úgymond mint a lángja (nem olyan nagy ügy). Orvosom is azt javasolta,de még nem döntöttem el 100%-an hogy melyik legyen. Iletve azért bennem van egy természetes izgalom és félelem hogy hogy lesz a műtét,milyen lesz utána,mennyi idő alatt jön rendbe,tényleg jobb-e a szex tőle,altathatnak is közben vagy csak érzéstelenítés van illetve hogy a varratok maguktol kiesnek vagy varratszedesre kell menni,tudok-e jarni utana vagy fekudnom kell (allitolag hazamehetek a mutet napjan este),hogyan tudok alsonadragot vagy boxert hordani utana,jo e ra kesobb a Bepanten kenocs,mik a legjobb gyogyulasi modszerek,mennyi ido utan leher ujra maszturbalni es a legfontosabb hogy mennyire faj az egesz? Sokan atestek rajta,nagyon halas lennek ha valaki tudna nekem valaszokat adni,ez jar mindig a fejemben es izgulok rendesen. Elore is koszonom a valaszokat.Plusz inkabb a metszes vagy korulmetelest javasoljatok?

2019. ápr. 13. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a körbemetélést választod sokan azt hiszik majd, hogy zsidó vagy és azért vagy körbe metélve.


Fitymaszükületem volt nekem is.

Az kb 10-15 percig tartott, fájt és utána kb egy hétig érzékeny volt.


Ez a higénikusabb a körbe metélés már én is sokat hallottam, de ha rendesen mosod akkor nem lesz semmi gond a másik megoldással sem.


Ez egy rutin műtét, így persze, hogy haza engednek aznap.

Műtét után nekötik, utána az első két napban nehéz mászkálni ülni stb, de utána hamar helyre jön.


Sok szerencsét!

2019. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb elkerülni a metélést,nem szép látvány.4-6 hét a teljes gyógyulás ès akárki meglátja egyből látja mi van annyira eltér a természetes,normálistól a kinézete
2019. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!