Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Most akkor ez biztos hogy gomba?

Piros makk, viszketés volt a tünetem, elmentem háziorvoshoz először, azt mondta hogy ez tuti gomba, nem kell bőrgyógyászhoz menni. Azt mondta kenjem Canesten-el. Pár nap alatt elmúlt a viszketés, gondoltam hogy a pirosság is el fog, de nem. Már hetek óta semmi változás nincs a pirossággal, nem értem miért.

Mit tegyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gomba, intim fertőzés

ápr. 19. 00:07  Privát üzenet  

A válaszok
Nu, págágyí nevű felhasználó válasza:

Menj el börtönbe ès nemigondozoba.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 21. 12:17 Privát üzenet
Nu, págágyí nevű felhasználó válasza:

Javítok:bör ès nemi gondozóba.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 21. 12:19 Privát üzenet
Menj el bőrgyógyászhoz vagy ha olyat sportolsz hogy szőnyegen edzel pl.: bírkó akkor kérdezd meg az edződet

# 3/3Időpont ápr. 22. 08:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Allandoan visszater a koromgombam. Mar vagy 10 eve emiatt nem tudok mu kormot feltenni. Nem tudom mi lehet az oka? Van valami modszer amivel teljessen kiolhetem a...
Ha használok Lactofeel gélt (vény nélkül kapható), de nem biztos, hogy van problémám az gond? Vagy nem árt, ha kipróbálom? Csak fehér folyást tapasztaltam és nem bűzös. Égő érzés...
Biztos lehetek-e, hogy ez gomba?
Magyar erdőségekben található pszichoaktív gombák? Lelőhelyre, képre és egyéb fontos információra lennék kíváncsi. Hogyan lehetek biztos benne, hogy azt a bizonyosat találtam?
Hónapok óta folyásom van, elég erős. Biztos, hogy nem gomba. Mitől lehet ez? Mit használjak rá? Volt már ilyenetek?
A makkomon foltok vannak, de nem fáj és nem is viszket! Ezek lehetnek valamilyen szépség hibák? Biztos hogy nem gomba! Olyan mintha kávéval lenne lecsepegtetve!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!