Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Másoknál is előfordul, hogy szabadban pisiléskor pár apró csepp jut a cipőre, nadrágszárra?

Ha igen, titeket nem zavar?

ápr. 19. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
Előfordul és nem zavar.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 20. 05:38 Privát üzenet
Nekem pasiként előfordul, de annyira nem zavar. Kíváncsi lennék a csajokkal mennyire fordul elő, őket mennyire zavarja.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 20. 11:43 Privát üzenet
Már miért csepegne rá ha szét teszed a lábad .

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 20. 19:38 Privát üzenet
Szélben tuttira. (Nem zavar.)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 20. 23:31 Privát üzenet
igen, akkor zavar, ha nagyon látszik. Pl világos színű nadrágot veszek fel. De ha sötétet, akkor nem zavar :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 25. 02:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha néha előfordul hogy pl. ha megizzadok pár csepp vér van a gatyámban illetve wc papír is véres akkor aggódnom kéne? Tényleg nem rendszeres de akkor is nyugtalanít! 19/f Említsem orvosnak?
Nektek is előfordul, hogy alvás közben az éjszakai betét (Always) mellé megy pár csepp vér?
Nálatok is előfordul, hogy a betéten kívüli részre (hátsó vége utáni részre, vagy a vége felé oldalt a betét mellé), tehát a bugyira megy pár csepp vér? Vagy én csinálok valamit rosszul?
14 hetes babás vagyok, és mostanában sűrűn előfordul, hogy elcseppen pár csepp vizelet, hiába megyek szinte óránként wc-re. Hogy tudnám ezt megelőzni? Elég kellemetlen érzés.
Peteérésem után 8 nappal 1-2 csepp vért vettem észre a bugyimon és azóta is minden nap előfordul ez. Még 3 napom van mensiig. Lehet baba?
9 hetesen el kezdtem vérezgetni (rózsaszínes, pár csepp). A doki adott utrogestant és vizsgálat során kiderült, hogy méhszájsebem van. Adott rá bórsavas kúpot. A kúp mellett is...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!