Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi herpesz mindenkepp ki...

A nemi herpesz mindenkepp ki fog ujulni igy?

Figyelt kérdés

6 eve volt egy nagyon keves ideig meglevo baratnom de mivel nem vedekeztem eletreszolo "ajandekot" kaptam tole, a nemi herpeszt. (Meg jo hogy mast nem...)

Ez a segglyukamnal jott ki es nagyon rossz volt. Hala Istennek azota nrm ujult ki, neha ereztem mintha vissza akarna terni de elmult. Most ki kell huzassam a bolcsessegfogom szajsebeszeten es biztosan adnak ra antibiotikumot. Az elo fogja hozni ezt megint?


2019. máj. 4. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ugy csinalsz mintha a kiscsaj direkt adta volna at vagy neki annyira jo erzes meg elmeny lenne hogy ilyenje van. Szallj le a magas lorol!
2019. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
BÁRMIKOR kijöhet, és BÁRMIKOR fertőzöl!
2019. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a herpeszvírus beépül az idegdúc sejtekbe, így örök életre ott marad és kiújulhat, de az antibiotikum nincs hatással rá. Ez nem olyan, mint a hüvelygomba, hogy felborul a flóra és így el tudnak szaporodni. Szóval szerintem nem kell tőle félned
2019. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
A herpesz az egy VÍRUS, a baktérium meg nem nem vírus, jó lenne ezt végre már megtanulni egyszer biológiából! Most komolyan, ennyire nem figyeltél annak idején amikor ezt vettétek? Plusz a gúgl is ott van, ne legyél már ennyire szerencsétlen kérdező! Meg milliószor elmondta mindenki hogy az antibiotikum NEM hatásos a vírusokra, mert nem baktérium vagy gomba!
2019. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!