Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszer tagulatom van...

Hereviszer tagulatom van (III. stadium). Pontos mutetet idopontot nem tudok majd csak februarban de mindenkepp mutet lesz. Az lenne a kerdesem hogy a mutet utani mikortol edzhetek ujra? (kondi)

Figyelt kérdés
Sokat nem szeretnek kihagyni mert multkor is ugyjartam hogy visszaesett a teljesitmenyem de nem tudom mennyit kell pihenni utana 1-2het?vagy kardiot szabad ovatosan ami nem megterhelo?

2019. jan. 8. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Versenysportoló vagy? Ha minden igaz, műtét után 4-6 héttel lehet majd sportolnod, de a műtét előtt ezt mindenképpen kérdezd meg a téged műtő orvostól!
2019. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok versenysportolo csak mindig is testsuly problemaim voltak es most vegre sikerult elernem az “alom” alakom es nem akarom hogy visszessek izmot veszitsek...egyszer kihagytam egy honapot es majdnem elolrol kellett kezdenem az egeszet ujra nem akarom elrontani de persze az egeszseg most fontosabb 18/F
2019. jan. 8. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

El kell döntened,az alakod fontos vagy az egészséged .

Ez a 17-21 éves korú fiuk betegsége .Nagyobb erőt fektetnek a sportba,mint amennyit a fejlődő szervezet elbír .

Nem a töködet fogják műteni,hanem az alhasban lévő eret,amelyik oldalon a probléma van .Az elzáródott érben teszik szabaddá a véráramlást .

Mivel 18 vagy ,kifutottál abból az időből hogy altatásba csinálják .Helyi érzéstelenités,és pár napos kórházi bent létre számitsál.Ha nem tartod be a doki utasitásait,tervezheted az újabb műtétet.

Sajnos ez egy ilyen betegség .

2019. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 1.5 hónap múlva kezdtem el kondizni herevisszér műtét után. De fokozatosan.

A herevisszér lehet hogy emiatt alakult ki, hogy túlságosan megerőltetted magad. Tehát ha így folyatod kehet újból kialakul. Ne vidd túlzásba, gondolom szeretnél később gyereket.

Alhasadat fogják műteni, nem magát a herét.

Nekem is nagyfokú volt a viszér, fájt nagyon és. Az orvos azt mondta , hogy eltávolított egy vastag eret belőle (de csak esztétikai ok miatt), szerencsére teljesen meggyógyult, és nem alakult ki, 2 éve műtöttek. Pár napig nagyon fájt, de ki lehet bírni:)

2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!