Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Vissza csúszik a fitymám merevedéskor. Ez baj?

Keress kérdéseket hasonló témában: fityma

máj. 13. 14:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ha hátra csúszik, az természetes! A fityma ezért van. Ha nem lenne, merevedéskor elszakadna a bőr.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 13. 14:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nem úgy vissza csúszik a makkra

# 2/5Időpont máj. 13. 15:01 Privát üzenet
Akkor alapból is nagy szerszámod lehet, és merevedéskor már nem nő sokat, ezért "kimarad" egy kis felesleges bőr, és vissza tud csúszni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 13. 15:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lankandtan amúgy nem baj?

# 4/5Időpont máj. 13. 15:11 Privát üzenet
Ha lankadtan és merevedéskor is könnyedén hátrahúzható, akkor nincs semmi baj! Nem baj, ha visszacsúszik!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 13. 15:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Voltam urológusnál, azt mondta nincsen szűkületem, és nem rövid a fitymafékem mégis feszül mikor hátra húzom merevedéskor. Mitől van ez?
Merevedéskor fáj a péniszem. Mitől lehet?
Merevedéskor kicsit feszül ha felhúzom. Ezt műteni kellene?
Ha csak merevedéskor látszik a rövid fitymaféket/fitymaszükületem akkor az orvos, hogy állapitja meg, hogy egyáltalán melyik van, illetve mi a teendő?
Merevedéskor miért húzódik hátra nehezebben a bőr?
18 éves fiú vagyok mi lehet az oka annak, hogy a péniszemről merevedéskor nem csuszik le a fityma?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!