Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől viszket odalent?

Mitől viszket odalent?

Figyelt kérdés
A herezacskóm két oldala szokott viszketni egy ideje, hol jobban, hol kevésbé. Próbáltam vény nélküli szereket, de nem segített, ha elmegyek orvoshoz mit tud kezdeni vele? El fog küldeni vérvételre? Nemi úton terjedő betegség kizárva, nem volt még részem ilyenben.
2019. máj. 19. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hordj szellősebb, lazább pamut boxert! Vegyél gomba elleni hintőport és pár napig hintsd be az érintett területet.
2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a hintőport próbáltam már, viszont fecske alsót hordok, lehet azon kellene változtatni?
2019. máj. 19. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg szellőztetni, meg mondjuk párszor egy nap áttörölni vizes ronggyal. Én is szoktam. Úgy gondolom, a fecske nem gond, én is olyat hordok.
2019. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cseréld le a fecskét,nem csak ez okból,de ha kicsit is utána olvasol,nem véletlen vannak a herék testen kívül.

Persze hogy viszket,mert nyirkos marad időnként a zacsid,máris felszaporodnak a gombák .

A zacsin nagyon asok az izzadás mirigy,termelik is a nedvet .

2019. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor addig ne is menjek orvoshoz míg nem cserélem le? Talán ír valamit amitől gyorsan meggyógyul.
2019. máj. 19. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden nap cserélj ruhát. Illetve mindennap fürödj. Használj intim mosakodót. A nők szokták azt a terméket használni, hogy: intimo. Férfiak is használhatják, mert semgeles. Rendesen mosd lent is. Ha éjszaka ruha nélkül alszol akkor legyen tiszta az ágy. Ne feküdj be, ruhával előtte ami már koszos.


Mindig moss kezed wc előtt és után is. Ha hazamész valahonnan akkor is mindig moss kezet. Sokan csak haza mennek például a boltból, de nem mosnak kezet alaposan. Aztán a baci rajta van a kezén és vakarja a fülét a tökét stb. És csodálkoznak az emberek, ha betegek lesznek sűrűbben. :).


A tudatos higénia a legfontosabb, ha betartod az alapszabályokat nem lesz gond.

2019. máj. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!