Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Egy hülye ismerősöm valami bottal tökön ütött és kb 2órával utána véreset pisiltem. Elmenjek orvoshoz?

Pisilés közben fájt is. (Fiú vagyok)

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénisz, here, sérülés, vér, tök, véres vizelet, pisi, vizelet, fájdalom

máj. 20. 18:18  Privát üzenet  

A válaszok
Hogy a fenébe ne! Menj csak!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont máj. 20. 18:19 Privát üzenet
Irány a dokihoz!!!!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 20. 21:22 Privát üzenet

Igen, a "fiú vagyok" rendkívül fontos plusz info, már épp javasolni akartam a nőgyógyászt..

Na szóval, ha véreset vizelsz, akkor nem kérdés hogy orvoshoz kell menni, lehet pl hogy megsérült a húgycső.

Egy bottal azért majd méltóképp "köszönd meg" ennek a kedves ismerősödnek az élményt..

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont máj. 20. 22:18 Privát üzenet
Here is érint? Mert az qrva gáz lesz...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont máj. 22. 04:02 Privát üzenet
na milett?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont máj. 22. 09:16 Privát üzenet

És rúgtad pofán azt az ismerőst?

(Amúgy remélem elmentél azóta dokihoz)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont máj. 22. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amikor a kérdést feltettem meg voltam ijedve de mivel utána 2-3oraval már egyáltalán nem volt vér a pisimben, nem is fájt ezért nem mentem orvoshoz.

# 7/9Időpont máj. 23. 07:00 Privát üzenet
gratulálok, ha here is érintett, akkor lehet nem leszel képes terherbe ejteni...

# 8/9Időpont máj. 23. 11:56 Privát üzenet
Én helyedben kivizsgaltatnam,

# 9/9Időpont máj. 23. 11:57 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sok ismerősöm Vaterázik, és én is szeretnék eladni pár dolgomat, de azt az egy dolgot nem tudom ha eladtam valamit, utána hogy tudom a Vaterának befizetni a bizonyos százalékot ami "nekik" jár?
Egyik ismerősöm minden szart össze eszik én meg utána szívtam a cigiből. Az baj?
Szenvedélybetegségben hogyan segithetek? Egy közeli ismerősöm félévente kb.2-3 hétig teljesen az alkohol rabja. Ilyenkor bezárkózik, telefont kikapcsolja, keveset, illetve alig...
Mekkora az esélyem AIDS-re, ha 2 éve egy ismerősöm (fogadásból) maszturbált megfogtam az ondóját és utána én is maszturbáltam?
Ismerősöm belelépett a papucsomba olyan lábbal ami. Nem egészséges, hetek óta nem merem felvenni utána. Mennyi az esélye, hogy elkapom tőle a körömbajait?
Mekkora az esélyem AIDS-re, ha 1,5 éve egy ismerősöm (fogadásból) maszturbált megfogtam az ondóját és utána én is maszturbáltam?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!