Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan dolgoztátok fel mentáli...

Hogyan dolgoztátok fel mentálisan a herpesz diagnózist?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 14:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jajj, Kérdező, ne csináld már...tudod, hogy mennyi embernek van herpesze? Szerinted ők onnantól kezdve soha nem csókolnak meg senkit, nem élnek nemi életet stb? Igen, valóban lappangó állapotban is át lehet adni, immungyenge betegnek! De egészséges embernek nem fogod átadni így. Ha te ennyire lelkiismeretes vagy, akkor nem lenne egyszerűbb elmondani annak akivel randizol vagy valami? Nem azért, mert kizáró ok, de ha téged ennyire zavar..így a becsületed is megmarad:D


De mindegy nekem, csak segíteni akartunk..ha neked úgy jó, fogadj cölibátust, ahogy az előző válaszoló is írta, de inkább örülj, hogy csak ennyi bajod van. Nem egy embert ismerek, akinek komoly, súlyos betegsége van, ami akár az életébe is kerülhet, mégsem rinyál..Gondolkozz el ezen..

2019. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11


Nem szeretném átadni senkinek mert tudom mennyire kellemetlen egy nyavalya. Nem csak a kiütés az egyetlen tünete ami mellesleg fájdalmas és gusztustalan, hanem izomfájdalmak, influenzaszerű tünetei is vannak. Ezt pedig nem szeretnén másnak.


Ha pedig elmondom randin akkor az esetek 99%-ban ott meg is állna az ismerkedés. Hiszen egészségesen én sem kockáztatnék senkivel sem egy életreszóló betegséget...még ha chlamydia, tripper lenne talán, de egy herpesz az a hiv után a legrosszabb.


Én nem látom értelmét a randinak úgy, hogy elmondom a másik félnek hogy herpeszem van hiszen biztosan nem kérnének a dologból.


Ha meg nem mondom el akkor a lelkiismeretem kínozna.


Ezért nehéz számomra feldolgozni ezt. Mert vége az ismerkedésnek.


De lehet hogy tévedek és a potenciális partnerek többségét ez nem érdekli és csak én csinálok nagy dolgot ebből és magamból kiindulva ítélek. De kur..ára szégyellném elmondani első randin ezt.

2019. máj. 30. 13:42
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Irj meg, kerlek. Sokat. Ugyanazt, lehetoleg sokszor. Sajnaltasd magadat. Kerj tanacsokat, hogy hogyan erezhetned magadat meg nyomorultabbul, pusztan pszichotikus alapon. Ird meg a vegrendeletedet. Olts csuhat es vonulj kolostorba.


Csak innen menj mar...

2019. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Vajon a GYIK-os fórumozók miért ennyire fejletlenek érzelmileg, hogy nem képesek egy embert megérteni illetve az empátia fogalma is ismeretlen.
2019. máj. 30. 14:58
 15/17 A kérdező kommentje:

7


A 70% az valóban helyes csakhogy ennek nagy része ajak herpesz ami tényleg egy semmiség.


A genitális herpesz az sokkal gyakrabban jön elő és ott az arány kb 15%. Ebből a 15%-ból körülbelül 10% tudja hogy fertőzött mivel a többiek nem tapasztalnak tüneteket illetve ha igen akkor nagyon enyhéket.


Szóval mindent összevetve úgy a lakosság 2-3 %-a érintett. Az ő esetükben okoz problémát a genitális herpesz.


Sajnos nekem 2 havonta jön elő pedig nem vagyok egészségtelen más szempontból.

2019. máj. 30. 15:04
 16/17 anonim ***** válasza:
Remek antiviralis szerek vannak, amikkel kordaban tarthato a fertozes. A kitoresekkor valoban nem ajanlott a nemi elet, illetve kizarolag ovszerrel, de korantsem jelenti annak teljes elhagyasat.
2019. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ja az lesz sajnos. Lehet, hogy folyamatosan szednem kell majd. Pedig el akartam kerülni.

Nem tudom pontosan milyen mellékhatásai vannak, de úgy emlékszem amikor olvastam azért panaszkodtak a gyógyszer mellékhatásaira.

2019. máj. 30. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!