Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szükséges a műtét?

Szükséges a műtét?

Figyelt kérdés

21/F


Szűz vagyok.

Már régóta szenvedek fitymaszűkülettel. Felhúzni nyugodt állapotban felhúzom, le is húzom, csak merev állapotban fájdalmasan tudom felhúzni, csak a fél makkot lehet látni, és erőltetem, hogy táguljon, fáj amikor erőltetem, de muszáj valahogy kitágítanom.


Volt hasonló problémátok? Valamilyen kenőcs nem segítene? Ha igen, milyen kenőcs? Nem élek jelen pillanatban párkapcsolatban, de ha lesz kapcsolatom, szeretnék végre szexelni.

Szexnél ez rendbe jön? Hogyan és mivel tornáztassam?


2019. máj. 31. 13:57
 1/1 anonim válasza:

Hát kb. nekem is 18-20 évesen jött fel teljesen a bőr rajta, előtte iszonyat szűk volt és én még lankadtan sem tudtam felhúzni. Lehet a recska edzi a bőrt és attól egy idő után feljön. Azóta majdnem 10 év eltelt de felállva még most sem csúszik fel simán. Teljesen feljön ugyan, de azért közbe lehet érezni egy apró, picike feszülést.

Nem tudom, hogy neked helyre jön e magától, de hátha. Ha semmiképpen nem jön össze, akkor lehet, hogy körül kell metélni. Amúgy ejakulálni gond nélkül tudsz? Mert akkor szex közben nem hiszem, hogy gondot okozna. Főleg gumival. Ha akarod hátra húzod, ha akarod nem. Ahogy kényelmesebb. Óvszerrel szerintem nem okoz gondot. Legalábbis nekem nem okozott gondot az első alkalommal sem. Sőt én hátra sem húztam, mert nekem úgy sem akadály az ejakulálás. Még kényelmesebb is, mint ha hátrahúznám és feszülne. Emiatt ne aggódj. De fontos, hogy ameddig csak tudod, tisztálkodás közben húzd fel. Ki kell mosni a bőr alól a cuccot.

Remélem tudtam segíteni.

2019. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!