Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urologiai kerdes. Szerintetek...

Urologiai kerdes. Szerintetek le kellene szednem, vagy ez a borom es majd begyogyul?

Figyelt kérdés

Szoval, az a helyzet, hogy nagyon regota letapadt a fitymam es hat mivel otthon gyerekkorom ota senki nem nagyon foglalkozott ezzel, eddig sokaig en sem.

Egyszeruen nem eroltettem az egeszet.

Szexualis eletem nem volt, de hat mar kozelednek affele a dolgok, szoval emiatt is, meg higieniai okokbol is helyre akartam tenni ezt.


Most, par napja elmentem urologiara, az urologus mondta, hogy nincs komoly gond, csak el van hanyagolva kicsit es hat felszakitotta, szoval most mar mozog rendesen.

A makkom hatso reszen viszont van valami feher resz.

A doki azt mondta, hogy kenegessem, meg kamillas vizzel mossam at furdesnel es akkor majd uj bor fog ott noni.


Viszont, az nem sikerult megertenem, hogy akkot ezt most tavolitsam el valamivel, vagy csak kamillazzam, meg kenegessem?


2019. jún. 4. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit nem lehet eltávolitani ,azt ne is akard,A doki mindent elmondott.
2019. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!