Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen fitymaszűkületem van?...

Milyen fitymaszűkületem van? Hogyan tudom kezelni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban feltudom húzni a péniszem de merev állapotban nem. Barátnőmmel már le szeretnék feküdni de félek hogy nem tudom majd használni, mit tudok ez ellen tenni?

2019. jún. 4. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Relatív fitymaszűkületed van. Inkább a műtőasztalra feküdj le, utána majd a barátnőddel.
2019. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Műteni lehet.

A kremezes meg ilyen olyan szarsagok nem ernek semmit. ( Tapasztalat)

Sztk ba ingyenes . Ha lezerrel csinaljak akk 2-3 et a gyogyulasi ido ha hagyomanyos akk 4-5. Addig meg nem szabad hasznalni a cerkat. A mutet soran eltavolitjak a felesleges bort a pelodrol.

Utana meg ossze varjak.

Mutet utan altalaban locsolni kell othon betadinnal meg kamilla teaba logatni.

Es kotest cserelni naponta 1 hetig.

Maganrendelobe kb 50 k. De sztk ba ingyenes.

Tobb orvossal konzultalj mert lehet csak rkm kell neked az az reszleges kurulmeteles. Sok orvos egybol tkm et mond az az teljes korul metelest mert az egyszerubb nekik.

2019. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik túl durva szűkületnek, és attól hogy egy valakinek nem működött a kenőcs és a nyújtás, sokaknak meg működik. A műtét legyen az utolsó, azt nem lehet visszacsinálni. Főleg ha csakazértis teljes körülmetélést csinálnak.
2019. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!