Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az alhasam bal részén (szemből...

Az alhasam bal részén (szemből jobb oldal), tompa/kicsit szúró fájdalmat érzek néha. Orvoshoz forduljak? 17f

Figyelt kérdés
Érdekes, mert csak néha érzem amikor lehajolok vagy lefekszem az ágyra vagy felkelek, de akkor se mindig. Egy ponton érzem, nem felszíni fájdalom, eddig nem volt ilyen. Mi lehet ez? Gyakori tünet? Elfog múpni magától?

2019. júl. 4. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

ööö... kb 1000 dolog miatt fájhat a hasad onnantól kezdve, hogy kicsit meghúztad odáig, hogy belső vérzésed van és órákon múlik az életed.


A hasfájás teljesen hétköznapos, gyakori dolog, de mi honnan tudjuk, hogy neked mitől fáj vagy, hogy el fog-e múlni?

2019. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha volt már valakinek ilyen, vagy hogy ez általános tünet lehet.
2019. júl. 4. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, már mindenkinek fájt a hasa valamikor. De ha én kiírom, hogy "mitől fáj a fejem" akkor te mit mondasz? Azt, hogy honnan az istenből tudjam én azt, ezer oka lehet. Na én is csak ezt tudom mondani.
2019. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!