Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyért áll fel folyton?

Milyért áll fel folyton?

Figyelt kérdés

Folyamatosan feláll és én csak ülve szeretek pisilni állva nem is nagyon megy és nagyon kényelmetlen. Ha nagynehezen sikerül betuszkolnom a wcbe akkor sem indul el. Ha felállok és nagyon eröltetem meg csikizem amikor már nagyon nagyon kell akkor megindul de ha leülök rögtön eláll.

Mit lehet ez ellen tenni?? Nyilván nem azt akarom, hogy egyálltalán ne álljon fel csak, hogy ne folyamatosan.

És hogy tudom lelankítani?? Már sokmindent próbáltam de nem jött be.

A segítséget előre is köszönöm. Nem kérek olyan válaszokat, hogy ez egészséges.



#fiú #pisi #ülés #feláll #lelankítás
2019. júl. 4. 18:23
 1/10 Mihago ***** válasza:
4%

Ülve. "Pisilni".


Akkor nem értem, mi áll fel neked? A bokád? Mert a férfiak állva _hugyoznak_, kedves kérdező.

2019. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem úgy kényelmetlen és nem is megy.
2019. júl. 4. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Olyan nőt kell keresni, akivel eleinte hosszan együtt kell lenni. Nekem negyedszerre sikerült,- nem mintha az előző három nem lett volna jó, de ők nem bírták három napnál tovább az együttlétet. Ezért megsajnáltam őket, és a sajnálat idővel elhidegüléshez vezetett. A mostani párommal nagyon jól kijövünk. Az első három -négy évben naponta háromszor voltunk együtt, aztán már csak naponta, kétnaponta egyszer. Mindketten 60 évesek vagyunk.
2019. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem vagyok abban a koran, hogy szexuális életet éljek.

De köszönöm.

2019. júl. 4. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért gyakori a tudat alatti merevedés,mert a természet készit fel a fel a felnőtt életre.

Nem az idősek fogják nemzeni az utódokat,ha nem ti fiatalok

.Hogy merev p.csel nem tudsz,annak is anatómiai oka van,ami szintén összefügg a fajfenntartással.

Ide jó a mondás,ami nem megy nem kell erőltetni .

2019. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezeddel “könnyíts” magadon.
2019. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra már nem nagyon emlékszem, hogy hogyan oldottam meg ezt gyerekként, de az rémlik, hogy már négy évesen feljártam a padlásra, hogy szüleim ne lássák, hogy mit csinálok! Volt egy időszak, mikor leterítettem egy nagyobb tábla hullámpapírt, hasra feküdtem, és a hátam mögött megfogva a bokámat, kifeszítve a testemet, a hasamon hintáztam, míg az a valami meg nem történt, amit akkor még nem tudtam, nem értettem hogy mi, de most már tudom, hogy elélveztem. Ez után már könnyen ment a pisilés, de azóta is mindig rá kell ülnöm a wcre, sajnos állva nem tudok! A piszoárokat csak akkor használom, ha már nagyon kell, és nincs más lehetőség.
2019. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sok mindenrol le lehet mondani,amit szetetunk,,igy gondolom az ulve pisilesrol is.minek ulsz le,miert szereted,ha ugy dem megy.??ha soha nem all le,,az nagy fajdalommal jar,akkor orvoshoz kell menni.olyan nincs jogy folyamatosan all,mert nem birnad a velejaro fajdalmat
2019. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gyskran felallhst,fe folyamatosan nem all denkinek,hacsak nincs valami gond
2019. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert gyakori a tudat alatti merevedés, mert már igényelnéd a szexet
2020. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!