Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 07. 02-án körülmetéltek,...

07. 02-án körülmetéltek, miért duzzadt, kicsit levedzik még, felülről?

Figyelt kérdés

07.02.-án körülmetéltek, még mindig duzzadt, már nem annyira mint volt, de még duzzadt, kicsit elkezdett felülről levedzeni legalábbis azt vettem észre. Ezek mikor múlnak el? Illetve még a MAKKOM is nagyon érzékeny, pedig tetrános hintőporral amit ajánlottak rá (a műtő orvos).

Azzal van szórva.


2019. júl. 7. 11:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
55%

Hamarosan el fog múlni. Forralj vizet, szórj bele szárított kamilla virágot, szűrd le, hűtsd le és azzal borogasd.


És gondolj arra, hogy nagyon jól döntöttél! Mostantól minden más lesz. A szex pl ezerszer jobb lesz.

2019. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
fitymaszűkületem volt teljesen, azért muszáj volt.
2019. júl. 7. 12:03
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is hasonlóan súlyos volt mégis megoldattam úgy hogy ne kelljen metélni. De hintőport a sebre csak a kőkorszakban ajánlottak főleg hogy izgatja a sebet, meg a makkot..... Nem tudom milyen orvosod volt, de én pont az ilyenek miatt kerestem normális szakembert, akinek az a kihívás amit én mint páciens akarok nem pedig az, amit a legkönnyebben csinálni tud (lásd amit veled tett, teljes körülmetélést) mert nekem még megvan a fitymám!
2019. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem teljesen be volt repedve a bőr, és a fitymafékem is elszakadt, és a fitymám úgy hámlott mint néha a kezemen a bőr, meg nagyon nagy fájdalmaim voltak, vagy 3 hétig megmosni sem tudtam a fitymám alatt, mert nem bírtam felhúzni egyáltalán, csak a szegma folyt ki folyton és nagyon büdös is volt.
2019. júl. 7. 13:19
 5/19 A kérdező kommentje:
Ami még fontos, felülről levedzik néha egy kicsit, az baj? :( eléggé parázok, hogy valami gáz van!
2019. júl. 7. 13:41
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Akkor talán előbb a bőr- és nemibeteg-gondozóba mentél volna! Ezek a dolgok amiket most leírtál nemi betegségekre utalnak. Volt már spanom, akit először metélni akartak, aztán a nemigondozóban kapott kezelést és megszűntek a tünetei de a fitymája is visszaengedett.
2019. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nekem régen is volt gondom a fitymámmal, mikor még nem éltem nemi életet, csak meg akartam mosni, akkor is sokszor nehéz volt vissza húzni volt, hogy fél napig próbálkoztam, ét olajjal, tusfürdővel, szappannal, se semmi se segített, aztán valahogy sikerült visszahúzni nagy fájdalmak árán. De teljesen berepedt a bőröm, meg elszakadt a fitymafékem, mivel kivérzett. igazából most már megváltoztatni nem tudom.
2019. júl. 7. 13:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ne izgulj! Amiket leírsz, azok mind normálisak egy ilyen friss sebnél! Még kell néhány hét, mire az érzékenység és a duzzanat is elmúlik!
2019. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és a váladékozás is normális?
2019. júl. 7. 15:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár napos sebnél az is normális.
2019. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!