Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 07. 02-án körülmetéltek,...

07. 02-án körülmetéltek, miért duzzadt, kicsit levedzik még, felülről?

Figyelt kérdés

07.02.-án körülmetéltek, még mindig duzzadt, már nem annyira mint volt, de még duzzadt, kicsit elkezdett felülről levedzeni legalábbis azt vettem észre. Ezek mikor múlnak el? Illetve még a MAKKOM is nagyon érzékeny, pedig tetrános hintőporral amit ajánlottak rá (a műtő orvos).

Azzal van szórva.


2019. júl. 7. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

"nekem régen is volt gondom a fitymámmal, mikor még nem éltem nemi életet, csak meg akartam mosni, akkor is sokszor nehéz volt vissza húzni volt, hogy fél napig próbálkoztam, ét olajjal, tusfürdővel, szappannal, se semmi se segített, aztán valahogy sikerült visszahúzni nagy fájdalmak árán. De teljesen berepedt a bőröm, meg elszakadt a fitymafékem, mivel kivérzett. igazából most már megváltoztatni nem tudom."

Talán pont ezt rontottad el, mint mindenki aki pórul jár mert hozzányúlt a fitymájához a saját feje után menve. Az étolaj nem a fitymára való a szappan meg aztán csak szárítja! Nem neked kellett volna visszahúznod a fitymát, én ezt nem is mertem megtenni, pont mert utánaolvastam és felfogtam hogy ezzel csak árthatok a fitymámnak. Meg azok a tanácsok amiket itt olyanok adnak, akiknek soha se volt semmi baja a fitymájukkal, de privát üzenetekben azért hátsó szándékkal rányomulnak a naiv jóhiszemű kérdezőkre, azok is megbízhatatlanok mert valakinél lehet átmenetileg segítenek de hosszabb távon nem, plusz van akiknél segíthet valamit, van akiknél meg árthatnak, mint nálad is végül ártott, amit vagy tanácsolt(ak) neked valaki(k), vagy te találtad ki őket úgy hogy semmit nem tudsz te se a fitymádról, se a fitymaszűkületről, de azért vakon nekikezdtél valamilyen terápiának, ami eleve kockázatos volt és tessék, vissza is ütött! Elszakítottad a fitymafékedet és csak berepesztetted a fitymádat.


Én nem így álltam neki, talán ezért is tudtam megmenekülni az ilyen problémáktól mint amiket a hülyeségeid miatt okoztál saját magadnak. Bocs az őszinteségért, de beláthatod te is, jobb, ha nem nyúltál volna hozzá, vagy legalább is nem így kellett volna, ennyire átgondolatlanul és felelőtlenül!

2019. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez nem akkor történt ez a berepedés, meg fityma fék elszakadás. Ez szex közben történt, régen csak néha nehéz volt vissza húzni, de nem volt más gondom, ha nem sokáig volt a makk mögött, akkor vissza ment könnyen. Szex közben repedt be a bőröm, meg a fitymafékem elszakadt.
2019. júl. 7. 17:37
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

"Ez nem akkor történt ez a berepedés, meg fityma fék elszakadás. Ez szex közben történt, régen csak néha nehéz volt vissza húzni, de nem volt más gondom, ha nem sokáig volt a makk mögött, akkor vissza ment könnyen. Szex közben repedt be a bőröm, meg a fitymafékem elszakadt."

Ezt eddig nem írtad, de mindegy is, mert azért az embernek annyi eszének lenni kell, hogy fitymaszűkülettel csak fokozott óvatossággal, de inkább egyáltalán nem szexel amíg azt arra hivatott személy nem látja és nem véleményezi, ha meg nem oldja.

Az a baj, hogy minden amit írsz az illogikus, kérdező! Egyszerűen nem a józan észnek megfelelően cselekedtél, ezzel pedig a fitymád úgy büntetett vissza, hogy egy csomó gondod volt vele, és igy le kellett vágni, ami elkerülhető lett volna, ha előbb átgondolsz mindent alaposan és értelemmel,és mielőtt szexelnél vele vagy hozzányúlsz, hozzáértő embertől (ebben a témában jobban orientálttabb urológustól de inkább fitymaszűkületi tanácsadótól) segítséget kérsz és nem saját ötletek meg más jószándékú de a témába nem kompetens ismeretlenek véleménye alapján kezdesz "valamit" mahinálni a férfiassággoddal, mert akkor ez a vége! Én pont ezért nem mertem vele szexelni, mert tudtam hogy ez lehet a legvalószinübb, hogy valami rosszat teszek vele ami miatt csak lemetélni lehet az egészet, azt meg én nem akartam, és milyen jól tettem, mert most már semmi gondom nincs vele és a fitymám is teljes egészében megmaradt minimális változtatásokkal!:)

2019. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Régen 2016.-ban feltettem itt a kérdést. Azt mondták, hogy enyhe fitymaszűkületem van, és johnsonbaby olajjal szexelhetek és akkor elmúlik, az javarészt be is vált.... csak páromnál gondot okozott az olaj, úgyhogy azzal leálltunk és közvetlenül orális szex után csináltuk.
2019. júl. 7. 21:21
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Na hát pont ez volt a baj! A férfiasságod neked csak ennyit ér, hogy egy ilyen internetes fórumon kérsz tanácsot vadidegenektől, ahová akárkik írhatnak főleg olyanok, akinek sose volt ilyen problémájuk vagy nem tudod ezt leellenőrizni? Hogy megbízhatatlan tanácsokat fogadsz meg? Nem is csodálom, hogy végül körülmetéltek!


És azt hiszem azt is tudom ki terjeszti itt ezt a Johnsons baby babaolajos baromságot, mert engem is zaklatott már akkoriba is amikor én írtam ki rég kérdést! Nem tudom honnan veszi, hogy ez bárkinek is segít megoldani a fitymaszűkületét, de az illető mindenkire ráír itt privátban sokszor már az első félórában ahogy kiírtad a kérdésedet ide és egy mániákus pedofil! A topikokba meg majdnem mindig kiír valami okosnak látszó baromságot, hogy azt hitesse el mindenkivel mekkora koponya, közben meg csak a kérdezők farkára kíváncsi, hogy kiverhesse rájuk! Na ezért ne a gyakorikérdéseken terjengő tanácsokra bízd a farkad épségét, mert akkor ez lesz, mint ami veled is történt kérdező!

És hidd el őszintén nagyon sajnálom ami veled történt és hogy metélni kellett végül, téged, kérdező, de itt te voltál a hülye, mert nem valóban hozzáértőre bíztad a férfiasságodat, hanem olyanokra akik síkhülyék az ilyen fitymaszűkületes problémákhoz, nekik ilyenjük sose volt csak okoskodni járnak ide naponta fel, hogy elhitessék magukkal hogy megvan a napi jócselekedetük, vagy valamilyen módszert kitalálnak, hogy elhitessék veled, hogy tudnak segíteni, de félnek ide kitenni a módszert, mert tudják, hogy itt ízekre szednék az értelmes vagy a rájuk irigy kommentelők őket, meg a módzsereiket, ezért ők írnak rád privátban ahol mások nem látják miket beszéltek ott nyugalomban ki tudják tőled naiv jóhiszemű segítséget kutató tól provokálni azt, hogy elhidd hogy tudnak neked segíteni és rendszeresen küldj nekik a fotókat a farkadról, "hogy lássák hogy működik a módszer" való jába meg a módszereik használhatatlanok, azért is zaklatnak itt mindenki kérdezőt privátban!

Aki meg nekem segített megoldani szakember azt meg én találtam a neten, nem ő irkált rám, hanem én néztem ki magamnak és én kerestem fel! De előtte jó alaposan utána olvastam de nemcsak a gyakorikérdéseken, hanem több más milyen fórumon is, úgy választottam ki, és ez is lett aztán ami segített a jó megoldás mert nekem meg megmaradhatott a fitymám! Igaz én nem is tettem azt előtte tönkre, és nekem is azért elég súlyos volt!

2019. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Még nem estek ki teljesen a varratok!

Legkésőbb mikor menjek vissza, ha véletlenül nem tapasztalom azt, h kieset az egész? 25.-én voltam kontrollon, de azt nem mondta, én meg elfelejtettem megkérdezni.

2019. júl. 27. 00:36
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendben vagy?
2019. okt. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen már rendben meggyógyultam :)
2019. okt. 31. 14:18
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed! :)

Rendben.

2019. okt. 31. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!