Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Nem zavaró, hogy...

Férfiak! Nem zavaró, hogy cseppes lesz a nadrágotok pisilés után?

Figyelt kérdés
A páromnak otthon, ahol megtörli sohasem vizeletes az alsója. Ha máshonnan jön haza mindig olyan és a pénisze is büdös szagú. Miért jó nektek, hogy pisilés után nem törlitek meg?
2019. júl. 11. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Minek foglalkozol a párod alsójával?

Mit szólnál, ha a menstruációs, gennyes váladékodat tanulmányozná a párod a bugyidon???

A saját nemed körül nézz először szét anyukám, ha meg nem szeretsz szpni, akkor keress nőt magadnak...

2019. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Alain Delon ***** válasza:
87%
Én mindig megtörlöm.
2019. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindig megmosom mielőtt a csajom szagolgathatná...
2019. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

kedves kérdező. A büdös lompos nem mindegy milyen büdös. A szag bizony sokmindent elárul. Lehet, hogy kezdődő prosztata problémája van, ez az első jel.


egy szopás, nyalás előtt(ha csak lehet) mosni kell.

2019. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy írták már,a saját területeden nézz körül.

Az sem rózsa illatú,inkább olyan mint ,mint a Pálpusztai sajt .Ha többet tudnál a férfiak vizelet rendszeréről,a kérdést ki sem írtad volna .

2019. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fúj. Ez alap igényesség lenne hogy nem tolok büdös f#szt a barátnőm arcába. Kíváncsi vagyok mit szólna ha te sem törölnéd ki pisilés után...

Mindenképp beszéld meg vele, mert ez tarthatatlan. Lehet egyébként hogy nem tűnik fel neki, ezért 1x mondd el neki, ha nincs változás szakíts vele, ez az igénytelenség fertőzésekhez vezethet..m

2019. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkire igaz, de sokunkra, van is erre egy frappáns mondás,

Az utolsó csepp mindig a gatyában marad...

Sajnos hiába is törlöm meg, van pár csepp bent a csőben, ami csak 5-10perc múlva csurranik ki... Ez nem akkora mennyiség ami máglátszódhatna a gátyán, nadrágon, akármin, de bizony 1-2 csepp mindig bentmarad.

Nem tudom, hogy ez méret függő e, vagy valami alkati sajátosság, de sajnos így van... Nem azért mert igénytelen vagyok, és nem is azért mert beteg vagyok... Egész életemben mindig így volt...

2019. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En megtorlom otthon wc papirral, de nyilvanosba piszoarnal nem mindig fogok zsebkendoert kutakodni. Amugy igen erdemes elotte megmosni mielott kedvetek tamad valamire, csak 1 percet vesz igenybe
2019. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha meg pl napközben egy parkban, erdőben támad kedved lepippantani, akkor vállald, hogy lehet, hogy büdi lesz.
2019. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem zavar mert úgyis naponta cserélem. Az (is) a dolga a gatyának hogy felszívja a pisit.
2019. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!