Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha egy 20 éves...

Az normális ha egy 20 éves srác ülve pisil?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki ülve szokott pisilni, mikor ezt mondta annyira kiakadtam mert ugye a pasik állva pisilnek..sőt még nyilvános vécére is ráül szóval WTF. Más pasik is szoktak így pisilni? Miért jó ez? Én örülnék ha tudnék állva pisilni. :D

18/l



2019. jún. 24. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer kerd meg anyukadat, hogy te takarithasd ki a wc-t. Na majd akkor rajossz.
2019. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Manapság...mindegy.
2019. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Lemaradt, hogy apukad allva pisilos legyen.
2019. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

nem normális


az hogy 18 évesen retardált vagy

2019. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Ha ő érzi úgy, hogy neki jó így akkor nincs vele gond. Ha kényszerítik rá, pl anyuka akkor igenis van gond.

Aki meg nem igénytelen az takarít maga után. Ez baromira nem érv az ülve pisilés mellett.

2019. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért ne lenne az?


Így nem lesz semmi pisás és lehet neki kényelmesebb is. Én támogatom a férfiak otthoni ülvepisilését. Általában nem ők szokták a fürdőt és a saját húgyukat takarítani a wc környékéről.

Volt olyan párom aki otthon ülve pisilt, pont ezen okok miatt, nem én szoktattam rá.

2019. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Alap,hogy a természet a férfiakat állva pisilésre alkotta .

Akiket meg a nagymamáik ,meg az anyukáik tanitottak pisilni,azok leülnek ,mint a lányok .

Én is hallottam párszor,told le a bugyidat,és ülj a WC re .

Ha már bugyit is hordanak,mert ez lett az agyukba kódolva,üljenek csak le .Egyel több lehetőség fertőzések begyűjtésére .

2019. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Normális helyeken,nem.
2019. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Miért kell normálisnak mondani ami nem az ????

A szocializmusban is csak zömmel fecske alsókat lehetett venni .Ez a tipust a 30 években nem is ismerték,de előtte sem.Mit hordtak a férfiak,hosszú gatyát .Nem is született ennyi fogyatékos gyerek .

Szexuális felvilágitások sem voltak,mégis normális gyerekek születtek ,és nem össze vissza .

Nagyon elvan korcsosodva ez a világ ,jó lenne vissza térni

a normális állapotra .

2019. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon promózzák a hölgyek/anyukák az ülve pisilést. Persze az annyira nincs kiemelve mekkora fertőzés veszélyt jelent az ülve pisilés a férfiakra. Hogy a pénisz milyen könnyen szennyeződhet a WC deszkától vagy a WC kagylótól. Szintén nincs még csak említve sem, hogy ebben a pozícióban bizony nyomás alá kerülnek a herék is valamint a pénisz maga is természetellenes görbületet vesz fel ami a vizelet nagy nyomása miatt a hugycső belső sérüléséhez és további fertőzésekhez vezethet.

De nem számít. Mindenki pisiljen úgy ahogy akar. Én maradok a hagyományos módszernél. Ha mellé megy pár csepp azt meg feltörlöm WC papírral ahogy eddig is.

2019. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!