Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymán ez probléma vagy nem?

Fitymán ez probléma vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy pár éve volt egy kisebb fitymaszűkületem (szerintem) aztán az tornázással helyre állt. Most az igazi kérdés az lenne, hogy mivel még nem voltam lánnyal ezért nem tudom mennyire zavarna ez az aktus közbe. Mert maszturbáció közben semmi bajom nincs, talán annyi, hogy a felhúzott fityma nem terül szét a vesszőn de sehogysem fáj és egyáltalán nem is szorít, szóval nincs kellemetlen érzés mind merev mind ernyedt állapotban fel-le tudom húzni. Ezzel van valami teendő vagy minden jó így?

Ui.: Trollok kíméljenek



2019. júl. 14. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg jó így, bár nem értem, mit jelent, hogy "a felhúzott fityma nem terül szét a vesszőn".
2019. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Hát gondoltam idegességemben (túl stresszelek mindent, és állandóan idegesek vagyok ez szolgált alapot a kérdésnek is) megnézek egy pár képet/videót, hogyhogy is néz ki másnak és azt véltem felfedezni, hogy ha a fitymát felhúzom nem nagyon megy tovább csak a makk mögött megáll és kész.
2019. júl. 14. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nem mindenkinek ugyan olyan a farka, van akinek teljesen hátra megy a fityma, van akinek nem, a lényeg, hogy ne fájjon a hátra húzás. Akinek meg gyűrűben nagyon szorosan a makk alatt marad azt körül metélik, vagy ha csak a fék szorítja, akkor a féken végeznek műtétet.
2019. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy szoros lenne mert szorítást nem érzek és makk sem változik el.
2019. júl. 14. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, inkább csajozz :)
2019. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azon vagyok ;)
2019. júl. 15. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!