Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » (Nemi betegség) Valakinek...

(Nemi betegség) Valakinek volt már hasonló problémája? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Egyszer közösülés után arra lettem figyelmes, hogy kisebb piros foltok vannak a péniszemen, a makk alatt közvetlenül. Kicsit hámlott a bőr is körülöttük, de nem fájtak, azt hittem egy egyszerű seb vagy száraz bőr, akkor éppen eléggé kiszáradtam mindenfelé. Ez kb. egy hete volt.


Mivel nem voltak nagy méretűek és nem is fájt, figyelmen kívül hagytam, azonban a kíváncsiság erőt vett rajtam és kb. 2 nap múlva rákerestem, hogy mégis mi lehet ez. Az összes keresési eredmény egybehangzóan állítja, hogy gyulladás okozhatja és nemibeteg szakrendeléshez kell fordulni.


Én annak rendje és módja szerint beparáztam, természetesen bejelentkeztem kivizsgálásra (2 hetet kell várnom), de azóta ezek a "sérülések" begyógyulni látszanak. A méretük 2-3 nap alatt lecsökkent, sokkal kevésbé pirosak. Eddig se voltak nagyok (együtt kb. 3x5-6 mm volt a felszínük), most már szinte alig láthatóak, de én továbbra is félek, hogy valami komolyabb van a háttérben.


Valakinek volt már ilyen problémája? Mekkora volt nála az elváltozás? Mit mondtak a doktornál? Kapott valami komolyabb gyógyszert? (nem vagyok gyógyszerellenes, csak érdekel)


Ps.: Előtte volt egy komolyabb légúti betegségem amire antibiotikumot kaptam, az immunrendszert gondolom legyengíthette.



2019. júl. 15. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el magánrendelésre, annak függvényében,hogy merre laksz kb 10-20 eFt között lehet az ára. Vagy ha nincs rá pénzed akkor fotózd le alaposan több irányból és két hét múlva kérdezd meg az orvost,ha már egyszer kaptál időpontot. Már csak azért is nehogy valami olyan legyen,amit tovább tudsz később adni másnak is. Szerintem itt nem fogja tudni megmondani pontosan mi bajod volt. Arra van az orvos. Ne parázz annyira,naponta több tucatnyian mennek ilyen gondokkal oda. Azért vannak ott,mikor erre specializálódtak tudták,hogy benne van a pakliban,hogy mások pöc$ét kelljen vizsgálgatni. Láttak már ilyet. menj el inkább orvoshoz,az a biztos!
2019. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Félreértés ne essék, nem attól parázok, hogy orvos és rá kell néznie, stb stb, hanem attól, hogy egy egyszerű sebnek vagy száraz bőrnek hittem és lehet komolyabb dolog áll a háttérben. Épp emiatt a páromat is féltem, talán jobban is mint magamat :)

2019. júl. 15. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha csak valami semmiség akkor legalább megnyugodhatsz. én biztos lecsekkoltatnám. Még fősulin volt egy hasonló incidensem,de ott semmi külsérelmi dolog nem volt,csak éget a kígyó feje mint az állat. Elmentem,hogy hát ez van. Végül kiderült,hogy valami prosztata fertőzés volt. Úgyhogy még jól is jártam,hogy lecsekkoltattam. Én is ettől paráztam,hogy igazán semmi se látszik rajta,de természet ellenes viselkedést mutat a szerszám. Nem igazán foglalkozott vele az orvos,általában azért normálisan állnak hozzá. egykét kretén van csak aki ilyenkor még el is küld a 'csába. De 1-2 nappal később úgyse emlékszel már rá.
2019. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!