Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz szájízem van és aceton...

Rossz szájízem van és aceton lehelletem mire utal?

Figyelt kérdés
Mondtak mar h cukorbetegseg. De en nem hinnem,mivel nemreg tertem at egesseges eletmodra,es most kezdett erzodni. Mig rengetek csokit stb ettem addig nem! Mi lehet az oka?

2019. júl. 24. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Pedig cukor lesz az!
2019. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az tényleg a cukorbetegségre utal,ha gyakran is mész pisilni akkor esélyes. Menj el házi orvoshoz és mondd el neki a panaszaidat ,ad majd beutalót vérvételre vagy megméri ott a cukrodat. Esetleg menj el előtte fogorvoshoz,és nézed meg hogy van-e rossz fogad.
2019. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ketogén diéta, azaz kevés ch-t eszel sok zsírral, így több aceton keletkezik, ami kellemetlen száj- és testszagot okoz.
2019. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegség nem válogat, 7 évesen lettem az és mindig egy vékony kiscsaj voltam, inkább ettem zöldséget mint csokit, mégis 10 éve az vagyok. Ha mostanában fogytál, sokat eszel, főleg iszol, pisilsz és esetleg néha zsibbad a lábad/kezed akkor kb biztos az, de megnézetni sosem árt néhány tünet után sem :)
2019. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lábzsibbadás már a neuropátia miatt van, az nem azonnal jelentkezik. Koránt sem biztos, hogy valaki cukorbeteg attól, hogy acetonos a lehelete.
2019. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is állította senki, de jobb félni mint megijedni, csak írtam pár tünetet ami akár erre is utalhat, hogy könnyebben rájöjjön mitől van
2019. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!