Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerul a fogkőleszedés...

Mennyibe kerul a fogkőleszedés, tól-ig valaszokat várnek?

Figyelt kérdés

Nagyon rendben tartott fogaim vannak,mert félek, nehogy elveszitsem, ami még megvan. Tizeneve fogselymezek, fogkoztisztitot is hasznalok, de rossz a genetikam, igy agyontomott, gyokerkezelt stb. fogaim vannak, és foghianyok, amit már beultetessel nem lehetett megoldani, csak máskepp 😔 Szerencsere a frontfogaimat orzom. Evente megyek fogkoleszedesre de sajnos amugy se úsznek meg 1évet vmi fogaszati problemaval. Idenre is megvan az idopontom. Mar 15-20 kozott van ezt mondta az asszisztens. Pénzem egy szál se, de mindig privatba megyek, inkabb "nem eszek". Masoknak mi a tapasztalata....biztos akkor, ilyen árban mozog. Rettento sok! Plusz, priviben! 3honap mulva kaptam egy problemas fog megnezesere. 3honap, priviben.

Nagyon el vagyok keseredve.



2019. júl. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 15 szokott lenni

Pesti vagy? Akkor tudok dokit ajánlani.

2019. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindket választ! Nem vagyok bp-i, de a tavolsag nem olyan nagy, ezert érdekelne az emlitett fogorvos.
2019. júl. 25. 11:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehat, korrekt az arajanlat, sőt, még jó, ha 15ert megusznam. Amugy, rendes szimpi a dr, de 3honap egy problémas fognál,...ez nem palya.
2019. júl. 25. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Kompletten (alul+felül) 5-12 ezer a megyeszékhelyemen. 6-ért szedték le nekem most. Olyan helyre menj, ahol korszerűbb a gép, "vízspriccelős" ultrahangos.
2019. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!