Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőleszedés tapasztalatok?

Fogkőleszedés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nektek milyen volt? Nagyon félek, mert olvastam olyat, aki 2 pohár vért köpött ki.

Magánfogorvoshoz mennék, de így is rettegek. Sokan dícsérik ezért mennék hozzá.


2018. aug. 26. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a fogkőleszedés egy kb 5 perces művelet, és nem emlékszem, hogy valaha vért köpködtem volna ki. Jó, persze, öblít utána az ember, meg nem is a legjobb érzés, de nem fáj, inkább csak kellemetlen. És még csak nem is magánba járok. Kicsit lazíts szerintem.
2018. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak sok 'horror' sztorit olvastam ezzel kapcsolatban.. Köszönöm a válaszod.
2018. aug. 26. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a első válaszolóhoz, én sem mondanám fájdalmasnak. Furcsa érzés lesz, meg nekem az íz is nagyon szokatlan, de simán megéri. Utána mindig sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat. Vért egyetlen alkalommal köptem csak ki, minimális mennyiséget. Mint amikor fogmosásnál az ember kicsit erősebben húzza a kefét az ínyéhez, és egy csepp vér kijön. Na, kb annyi volt nekem is
2018. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pici vér mert ha sok fogkő van akkor az íny érzékenyebb.

De amúgy nem vészes szerintem ez a fogorvosi beavatkozás a legenyhébb ennél csak rosszabb van.

Pár perc és kész vagy. Szépek lesznek a fogaid.

2018. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm nektek, megnyugodtam. :)
2018. aug. 26. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fájt, csak neha kellemetlen, meg érzékeny volt.
2018. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen, remegve mentem el fogorvoshoz, előtte kb 16 évesen voltan, nem véletlenül. Magándoki, állapotfelmérés, nagyon sok fogkő, ezzel kezdünk. Még a vâróteremből is majdnem visszafordultam.

Nem adnak érzéstelenitőt, a székben is még remegtem. Xar hangja van a gépnek, de tényleg nem fáj, néhol érzékeny, mint pl hidegre, de nem vészes. Mivel tenyleg nagyon sok volt, kb 15-20 perc volt, sópolírozàssal együtt. Mivel gyulladt volt az inyem (nem fajt, csak kemeny volt, a fogkő miatt visszahúzódott az inyem) vérzett is, de nem fájt.

Sőt, utána kb 40-60 percig köpködtem a parkban, véreset. Mert végre az inyem

,,kiszabadult a ketrecből.,, de nem fajt, sokkal tisztábbak lettek a fogaim es a szám is, azóta mára 3ik tömésem volt, és még van hátra, de már kicsit sem izgulok. Sajnálom, és szégyellem is, h ennyire elhanyagoltam a fogaimat. Most fizetek nem keveset, de megéri. Legyőztem egy nagy mumusom.

2018. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen. Nekem is be kell jelentkeznem.. :(
2018. aug. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!