Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek is szúrja az arcotokat...

Nektek is szúrja az arcotokat belülről a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nálam az egyik oldalon a drót csinálja. Jelenleg nincs viasz a közelemben, és azt se tudom hol lehet kapni. Levágjam szerintetek?

2019. júl. 28. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Dmben, Rossmannban van, de szerintem gyogyszertarban is van. Inkabb probald meg behajtogatni ha tudod, ha nagyon kiall akkor nyugodtan levaghatod. Egyebkent par nap es megszokod. Nekem is minden huzasnal szur par napig, aztan megszokom.
2019. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viaszt DM-ben és Rossmann-ban kapsz, én is ott vettem.

Viszont ha nagyon szúr, te ne vágd le magadnak, inkább menj el az orvosodhoz és szívesen, egy pillanat alatt megcsinálja.

Ugyanígy jártam a hónap elején, túl hosszú volt a drót, és nekem is szúrt.

Úgyhogy elmentem a fogorvosomhoz (nem oda ahová a fogszabályzást csinálják, hanem a körzeti fogorvoshoz), időpont nélkül 1 perc alatt levágta szívesen.

2019. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!