Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet ilyenkor tenni? SÜRGŐS!

Mit lehet ilyenkor tenni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam : http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__99..


Viszont a panaszok súlyosbodtak ...:S

Most van egy kisebb hőemelkedésem , szerintem a fogamról , lüktet , legszívesebben kitépném úgy , ahogy van :S

Nagyon kellemetlen ! Légyszi , mondjatok valamit ... legközelebb kedden lesz doki , de nem merem rábízni :S Félek , hogy valamit elkúr :S


2010. júl. 11. 22:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ez érdekes , mert amikor bent vagyok a házban , akkor kevésbé fáj a fogam , de ha kimegyek , és fúj a szél , akkor aztán nagyon tud ám fájni ... Lehet , hogy huzatot kaptam ?
2010. júl. 12. 17:22
 12/20 A kérdező kommentje:
Ja és megnéztem az ínyemet , és az van , hogy be van gyulladva az ínyem jobb oldalt , és az arcom enyhén fel van dagadva ...(jobb oldalt)
2010. júl. 12. 17:51
 13/20 anonim válasza:
nekem is volt ilyen, ezt a fogad sajnos ki fogják gyökérkezelni(akkor is ha nem lyukas)! dalacint esetleg felír 3 nap alatt leviszi a gyulladást, de vissza fog jönni, ha nem csinálják meg..., sőt akár súlyosabb következményei is lehetnek
2010. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ma megyek a fogdokihoz , és szerintem is gyökérkezelés lesz , és annyira nem félek . Jobb mint a rezekció :S Jajj arról néztem képeket , hogy mit csinálnak ... Őszintén szólva kirázott a hideg :S


Köszi a tippeket ! Ma 2 után drukkoljatok , hogy kibírjam :D

2010. júl. 13. 06:49
 15/20 anonim ***** válasza:

Hehe, drukkolok, de együtt fogunk ülni a székben, mert én is megyek, bár én fogszabályozás miatt. :D

Majd írd meg, hogy mi volt, és kihúzni NE engedd, mert még jó eséllyel menthető!

2010. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Amúgy az igaz , hogy először csökkenteni kell a gyulladást , és utána gyökérkezelés . Nekem elég alacsony a fájdalomküszöböm így a fogorvosnál. Egy ismerősöm is mondta , hogy nála nem érdemes megcsináltatni , inkább menjek el egy magánorvoshoz , persze anyu azt mondta , hogy menjek el , mert lehet , hogy csak gyógyszert ír fel ... Ebben nem hiszek . Ha kiakarja húzni , akkor mondom , hogy viszlát ... . Én nem akarom , hogy elölről hiányozzon egy fogam , vagy hogy pótfogat csináljanak. Én nagyon félek ... :S Nem akarom , hogy jobban elcsessze a fogamat ... Mondtam anyunak , hogy én nem fogom engedni attól fogva , hogy fúrót fog a kezébe ... tesómnak is ez a fogorvos baszta el ... Neki is be volt tömve , végül egy magánorvosnál kötött ki gyökérkezeléssel. Tesóm is ilyen idős lehetett , mint most én .
2010. júl. 13. 09:52
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát ez qrva nagy ... ma nem volt fogorvos XD
2010. júl. 13. 14:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Jaj, szegény...
2010. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Gyerekek ! Csodák csodája , a fogam már nem , viszont csak az ínyem fáj :D
2010. júl. 14. 21:20
 20/20 anonim ***** válasza:
De menj el dokihoz, mert csak időszakosan múlt el a fájdalom. Ha most nem mész el, 1-2 éven belül tuti, hogy ki kell húzni.
2010. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!