Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 éves lány vagyok, fogszabál...

18 éves lány vagyok, fogszabályzóm lesz és úgy döntöttem blogot írok róla. Szerintetek hasznosak az ilyen blogok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és úgy döntöttem,hogy blogot kezdek írni a fogszabályzásomról,hogy egy kis segítséget tudjak adni azoknak, akik fogszabályzót szeretnének,vagy gondolkodnak rajta. Leírom benne a tapasztalataimat a fogszabályzó hordásával kapcsolatban és a fogaim változását is lefényképezem. Csírahiányos fogam van, ezért kicsit másabb ,mint egy átlagos fog. Eddig milyen? Szerintetek hasznos lesz?


A blogom: [link]



#fogszabályzó #fogív tágító #fogszabályzásom története #csírahiányos fog #fogszabályzó előtte utána #fogszabályzó tapasztalatok #fogszabályzó vélemények #fogszabályzó viselése #fogszabályzó hordása #fogszabályzó felhelyezése
2015. nov. 16. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hasznos lesz annak, akinek pont ilyen problémája van, mint neked. A többieket nem fogja érdekelni...
2015. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem csiszoltatnék le semmi pénzért egy egészséges fogat, mert pár év után olyan lesz mint neki, beszürkül:


[link]


Inkább maradjon hiányos mint az.

2015. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nyilván hasznos.
2015. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: elsősorban igen, azoknak szánom ezt a blogot akik hasonló problémával küzdenek,viszont aki fogszabályzót szeretne annak is hasznos lesz,hiszen ha felkerül le szeretném írni,hogy ez milyen procedúra és ,hogy mennyire fájt és fáj a fogam tőle stb. Szóval más fogazatú embert is érdekelhet nem?Vagy rosszul gondolom? :o

2. válaszoló: Szerintem ha egy szemfog végét lecsiszolják ,hogy ne legyen annyira szembetűnő a hegyessége nem káros, hiszen a fognak is van egy alap kopása. Mondjuk nem vagyok szakértő. Majd megkérdezem a fogorvosom, hogy mennyire tud ez káros lenni.

Mindenesetre köszönöm a gyors válaszokat Mindenkinek.

2015. nov. 16. 17:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos :) De légyszi ne eoldal.hu-n csináld :)
2015. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért? :o
2015. nov. 16. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert az egy fos... :D ha gondolod segítek benne :)
2015. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy nem a legjobb,de igazából nekem a célnak megfelel, egy egyszerű blogírásra. :) Esetleg 1-2 blogíró oldalt, ha tudnál ajánlani azt megköszönném. :)
2015. nov. 16. 19:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Szvsz olyan nincs, hogy csak kicsit csiszolja le, ha koronát rak rá, akkor elég rendesen lecsiszolják. De egyébként ha csak simán belinkelted volna nekem a fogsorodról készült fotót, én észre se vettem volna, hogy "baj van" a fogaiddal. Teljesen normálisnak tűnik, fel se tűnt ez a csírahiány vagy mi. Illetve, még azt tudom mondani, hogy ismertem pár fogszabályzósat, és mindegyiknek rossz foga volt (vagy az lett). Gondolom azért mert a fogszabályzó miatt nem tudják olyan alaposan kitisztítani, kaja ott marad, ami miatt szuvasodik. Remélem nem látszik rajtam, hogy mennyire le akarlak beszélni róla :$
2015. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van egy videós fogszabályzós blog, az szerintem nagyon jó és hasznos. Amikor felrakták nagyon sokat segített nekem. Jó volt láttni, hogy más is hasonló cipőben van :) Csak írásban nekem annyira nem tűnik hasznosnak
2015. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!