Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás, fog műtét után ha a...

Foghúzás, fog műtét után ha a véralvadék szétesik, attól még meg tud gyógyulni a seb?

Figyelt kérdés

Műtét után vagyok, szerintem nekem szétesett mert még utána három héttel is vérzett picit a hely, a doki szerint minden rendben volt, viszont utána éktelen fájdalmak árán gyógyult csak meg a helye, néha még érzem most is. Mivel senki nem kezdett velem semmit, ezért fájdalom csillapító gyógyszerekkel elvoltam de szeretném kideríteni vajon miért lehetett ez a sok fájdalom hetekkel is még a műtét után.

Volt valakivel hasonló?

Lesz még műtét, szóval azért lenne jó tudni, mivel lehetne ezt elkerülni.

Az orvosok szabin, és mikor még nyílt volt a seb, akkor sem csináltak velem semmit szóval nem hiszem h ezt velük meg tudnám beszélni....



2019. aug. 19. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, emeld ki a kerdesed mert en is kivancsi lennék a valszra, vagy ha a doki mar mondott vmit irj.
2019. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!