Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Horror tapasztalataim vannak...

Horror tapasztalataim vannak állami fogorvosokkal kivétel nélkül. Valaki tud jót aki államis?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt mert nincs pénzem.Egyszer kiesett a tömés másik alkalommal egyik azt mondja gyulladt bölcességfog a másik megnézte semmit nem mondott csak alul valami inygyulladást mondott ami totál máshol van.2 orvos 2 különböző vélemény.Ja és ugy tesznek mintha ők tennének szivességet akár türelmetlenek is.
2019. aug. 22. 10:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Érzéstelenitő nem hatott és mondta ne nyávogjak.Olyan is volt hogy elmondtam hogy máshogy érzékelek fájdalmat aztán még elviccelték valami hülyeséggel.Hülye pszichopata banda.Közbe a fogfájás okozhat ilyen meg ha nyom egy ideget.Ilyet szólnak a röngten nem talált semmit jajj hagyjuk már nem is mutatja.Meg anyámnak is ezt nyomták közbe ott volt a szuvasodás a gyökérkezelt fogába.Ennyit a röngtgenről.Ha fáj le kell szarni a röntgent.Olyan kell ami mélységet is mutat mert a panoráma sokszor szart se ér.
2019. aug. 22. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen sajnos, én is ezt tapasztalom. Erre szokták mondani, hogy a jó fogorvos nem olcsó, az olcsó fogorvos nem jó. Ez van.
2019. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémmel semmi problémám nincs. Békéscsabán lakom.
2019. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En gyori vagyok, a heten voltam bolcsessegfog huzason, sztkba eletemben eloszor, csak amiatt mert a fogorvosom nem tudott fogadni. Nem volt egy konnyu menet de jol csinalta, raadasul semennyit nem kellett varni. Szoval en pozitivan csalodtam most az egeszsegugyben.:)
2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!