Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogműtét utáni foghely fájdalm...

Fogműtét utáni foghely fájdalmára Dalacin?

Figyelt kérdés
A fájdalom sok hete tart, kisugárzik a csontokba.

2019. szept. 23. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem ártana visszamenni az orvoshoz.

Dalacin nem fájdalomcsillapító, hanem gyulladáscsökkentő, ezt nem ajánlatos orvosi utasítás nélkül szedni.

2019. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen konzultálnék előtte az orvossal. A Dalacin komoly antibiotikum, egy antibiotikumkúrába pedig nem kezd bele csak úgy, ötletszerűen az ember.
2019. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cataflam kell rá


féladagos kiszerelést recept nélkül is kapsz de a doki ír fel neked teljeset is mivel erre van elsősorban

2019. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én kaptam már dalacint is ilyenre és teljesen jó csak az egy antibiotikum annak minden mellékhatásával együtt.
2019. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szlory ***** válasza:

Húzzál vissza sürgősen megnézetni, lehet (pontosabban nagyon esélyes) hogy gyulladt, gennyesedik. Jó eséllyel dalacint fogsz rá kapni, amiről meg azt kell tudni, hogy durva mellékhatásai vannak, elég gyakorta.


Ha elkerülhetetlen, akkor inkább a doki által felírt Dalacin és a tájékoztatást is kérd, hogy milyen mellékhatások valószínűek (de ezt el is olvashatod a papírján).


Nekem szükség volt rá, 1 hét alatt rendbe vágta, utána a háziorvos kellett a mellékhatások helyreállításához.

2019. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!