Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A rossz fog rámehet a szívre?...

A rossz fog rámehet a szívre? Nincs TB-m!

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a fogfájás lehúz a szívemig, és a szívemnél nyomó fájó érzést érzek ez már 1 hete tart és nem szűnik... a fájdalom folyamatos nem szűnik egy hete folyamatos! Vérnyomást is mértem és nagyon magas a pulzusom 100-115 értéket mér a vérnyomásmérő!

neten olvastam hogy a rosz fog rámehet a szívre és szerintem velem ez történik! a gond az hogy nincs biztosításom (Rosz fogam pedig már több mint 1 éve van ami nem lett kihúzatva)

a gond az hogy nincs biztosításom így a fogorvos nem lát el! csak a maszek ami ugye pénzbe kerül! munkám és jövedelmem nincs!

Félek hogy ebből baj lesz 1 hete folyamatosan szúr a szívem, nyomó fájó érzést érzek és nem akar múlni, és érzem azt is ahogy a fogamról megy le a szívre!

Hová fordulhatok ebben az esetben biztosítás és jövedelem nélkül?



2019. okt. 18. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs annak lába, nem megy sehova. Viszont a gyulladást okozó baktériumok eljuthatnak a szívbe, és ott is okozhatnak szívizom elhalást. Ezért szoktak gyulladt fog húzása idején antibiotikumot is adni a szívbetegek. Menj el fogászatra, megcsinálják. De alá kell írnia egy papírt hogy tudod hogy nincs tbd
2019. okt. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munkagyi központba miért nem jelentkezel be ha nincs munkád? Akkor biztosított leszel.

Csak magánhoz mehetsz ilyen esetben, mert ha körzetihez mész, az ugyan ellát, de köteles jelenteni NAV felé és visszamenőlegesen is behajtják rajtad a havi díjat. Esetleg önkormányzatnál kérheted, hogy fizessék helyetted a biztosítást és akkor mehetsz ingyen a körzeti fogászatra.

2019. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!