Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kellet volna elmennem a...

JdfGabrella kérdése:

Ma kellet volna elmennem a fogászatra, de nem mentem el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elakartam menni, de véletlenül rossz buszra szálltam fel.

2019. okt. 21. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha időpontot kell kérni, kérj újat; ha nem, menj el holnap.
2019. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd hogy elírtad a dátumot a munkahelyi naptáradban, és csak az otthoniban láttad még, hogy ma kellett volna menned.
2019. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig pontosan jól tudják, ha hazudsz, gondolhatod nem te vagy az egyetlen, aki "elírja", meg nem tudott jönni, mert "dolgozik" (micsoda akut esemény). A legjobb az őszinteség, jobban értékelik és sokkal emberibb is megmondani: ne haragudjanak, rossz buszra szálltam, elnézést, hogy nem telefonáltam (mert ugye mikor észrevetted, hogy rossz felé tartasz még mindig szólhattál volna, hogy ne várjanak rád).

Nem kell nagyon felfújni, tényleg az a legfontosabb, hogy jelentkezz minél hamarabb (holnap ahogy kezdődik a rendelés!), kérj elnézést és másik időpontot. Ha hetekig nem jelentkezel, meg úgy teszel, mintha mi sem történt volna (holott ne aggódj, megjegyezték), akkor ne számíts arra, hogy ott bárki kezét lábát fogja törni, hogy te minél hamarabb kapj időpontot, meg jól érezd magad.

2019. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!